The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

 

“Telekomünikasyon, iletişim kurma becerimizin temelinde yer almaya devam ediyor. Ticaret için kritik bir öneme sahip ve can güvenliğini sağlayan faaliyetlere imkan tanıyor. Telekomünikasyon hizmetlerinin Ocak 2017'de İtalya'yı vuran bir dizi depremden etkilenmemesi, ilk müdahale ekiplerinin en çok yaralının görüldüğü yerlerle ilgili bilgi alışverişi yapmasına imkan tanıyarak daha hızlı müdahale edilmesini sağladı ve bu doğal afetin neden olduğu can kaybını azalttı.”

Emiliano Cevenini,
Vertiv EMEA'da satış, AC gücü ve iş geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı

Telekomünikasyon sektörü, yirminci yüzyılda geleneksel telekomünikasyon ağının geliştirilmesiyle kritik hizmetlerin kullanılabilirliği için standardı belirlemiştir. Mobil teknolojinin yapısı geleneksel ağ ile aynı seviyede kullanılabilirlik sunmayı neredeyse imkansız hâle getirse de, sektör bu yüzyılda mobil haberleşmede de benzer kullanılabilirlik seviyelerine ulaşmak için çok fazla yatırım yapmıştır.

Telekomünikasyon finansal etki, toplum düzeni, etkinin aciliyeti ve kesintilerin şirketin itibarı üzerindeki etkisi bakımından panelistlerden yüksek puan almıştır. Telekomünikasyon sağlayıcıları, kullanılabilirlik sağlamak için kritik sistemlere öncelik verir ve yatırım yapar. Ayrıca müşterinin güvenini artırmak ve rekabette fark yaratmak için ağlarının güvenilirliğinin tanıtılmasına milyonlarca dolar harcar.

DÜNYANIN EN KRİTİK SEKTÖRLERİ RAPORUNU PAYLAŞIN

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon