The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

“Savunma sektörü, savaş alanında operasyonlar için anında komuta ve kontrolü desteklemek için gerekli olabilecek kritik sistemlere yönelik son derece yüksek standartlar uygular. Ölüm kalım meseleleri için kritik sistemlerden alınan bilgilere göre karar verilir”

TONY GAUNT,
Vertiv Asya'da sunucu barındırma bulut ve bankacılık, finansal hizmetler ve sigortacılıktan sorumlu kıdemli direktör

Savunma sektörünün ulusal güvenlikte oynadığı kritik rol dikkate alındığında, sıralamada en kritik sektörlerden biri olması şaşırtıcı değildir.

Savunma sektörü, hayat koruma rolünün yanı sıra etkinin aciliyeti, kesintisinin olası kapsamı ve toplumsal huzursuzluk potansiyeli nedeniyle yüksek puan aldı. İçerdiği tehlikeler nedeniyle, savunma sektörü kritik sistemleri korumak için güvenilirlik, yedeklilik ve güvenliğe büyük yatırımlar yapar. Ayrıca gizliliğe önem veren bir sektördür. Kritik sistemler için kendi spesifikasyonlarını belirler, satıcılarının bunlara harfiyen uymasını ve üst düzey kullanılabilirlik sunmasını zorunlu kılar. Gaunt bunu şöyle açıklamıştır: “Savunma sektöründe sorun yaşanırsa muhtemelen bundan haberiniz olmaz.”

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon