The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

   

“Bu sektördeki iş modelleri doğrudan kullanılabilirliğe bağlıdır. Bu nedenle, müşterilerini sorunlardan korumak için güçlü bir finansal teşvike sahip olurlar. Yine de pazar fırsatlarından yararlanmak için hızla ölçeklendirme gerçekleştirmek ve aynı anda son derece rekabetçi bir pazarda ekonomik hizmetler sunmak zorunda kalırlar. Sonuçta, üst düzey kullanılabilirlik sunan ve hızla kapasite artırma imkanı sağlayan veri merkezi tasarımı için yeni yaklaşımlara öncülük etmişlerdir”

Peter Panfil,
Vertiv'de global güçten sorumlu başkan yardımcısı

Bulut ve Sunucu Barındırma Hizmetleri, son beş yılda güçlü bir gelişme kaydetmiştir. Bunun nedeni, sektörün müşterilere ve çalışanlarına hizmet sunmak amacıyla bu platformlardan yararlanan çeşitli diğer sektörlerin depolama, bilişim ve ağ kapasitesi talebini karşılamak üzere büyümesidir.

Vertiv'de küresel güçten sorumlu başkan yardımcısı olan panelist Peter Panfil, veri merkezlerinin kullanılabilirliğini sağlamak için birçok bulut ve sunucu barındırma sağlayıcısıyla kritik güç sistemlerinin tasarımı ve dağıtımı üzerinde çalışmıştır. Panfil, “Bulut ve sunucu barındırma sağlayıcıları, dijital ekonominin merkezi hâline geliyor ve kesintiler toplumun tamamında dalgalanmalara yol açabilecek etkilerde bulunabilir,” diyor.

Bulut ve Sunucu Barındırma sorunların finansal etkisi, şirket kaynaklarının hizmetlerin kullanılabilirliğine bağımlı olması, etkinin aciliyeti ve sektörün bu hizmetlerin kesintisiz çalışmasına verdiği önceliğe göre yüksek puan almıştır.

DÜNYANIN EN KRİTİK SEKTÖRLERİ RAPORUNU PAYLAŞIN

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon