Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Sektöründe öncü görünürlük ve zeka sağlayan yeni platform, ağ temeli için daha fazla güvenilirlik ve verimlilik sunuyor.

İstanbul, Türkiye [11 Haziran 2014] – Emerson (NYSE:EMR) şirketinin bir işletmesi ve iletişim ağlarının güvenilirliğinin, dağıtım hızının ve çalışma verimliliğinin artırılmasında dünya lideri olan Emerson Network Power, bugün ağ santral tesisleri için tasarlanmış yeni NetSure™ DC güç sistemlerini piyasaya sundu. Emerson'un sektöründe öncü yeni nesil NetSure™ DC güç platformunun son ürünleri; NetSure™ 7100 ve NetSure 8100 çoklu kabinleri ve NetSure 7100 bağımsız ve birleştirilmiş AC ve DC güç sistemleri olarak yerini aldı.

Bu yeni sistemler, olası aşırı yük durumları için önceden uyarı vererek "Intelligent Load Management" sağlayan yeni bir kontrolörle santral tesislerinde güvenilirliği artırıyor. Ayrıca, yeni kontrolör toplam soğutma masraflarından tasarruf edilmesine yardımcı olacak bir araç olarak site enerji tüketimi haritası sağlayabiliyor.

Emerson Network Power'ın Enerji Sistemleri İşletmesi Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Thomas Bennett, "Intelligent Load Management santral tesislerinde güç sistemi güvenilirliği hakkındaki düşüncelerimizi değiştiriyor. Güvenilirlik, bu tesislerde her zaman birinci öncelik olmuş ve bu nedenle de uzun yıllardır telekom sağlayıcıları gizli yüklerini karşılamak için fazladan kaynak ayırmak durumunda kalmıştır. Intelligent Load Management ile, sitedeki her bir yükle ilgili bilgilere göre izleme yapabiliyor ve gerekli eylemi gerçekleştirebiliyoruz. Böylece yük değişiklikleri anında algılanarak arızalar önleniyor." diyor.

Son olarak piyasaya sunulan dört sistem:

  • NetSure 7100 ve NetSure 8100 çoklu kabinleri sistem genişletilebilirliğine ihtiyaç duyan orta ve büyük ölçekli merkezi ofisler için uygunluğu ile ön plana çıkıyor. Bu sistemler, sık yapılan yük değişikliklerinin yüke yakın olan birden fazla dağıtım ünitesine ve yedek sistemlere erişim gerektirdiği yerlerde kullanılabiliyor.

  • NetSure 7100 bağımsız DC güç sistemi, küçük bir alanlarda sistem verimliliği, güvenilirlik ve güç kullanılabilirliği gerektiren küçük merkezi ofisler için tasarlanmıştır. Sistem, tek bir kabinde yerleşik akü yedeği ve ölçeklenebilir A + B konfigürasyonuyla konfigüre edilebiliyor.

  • NetSure 7100 birleştirilmiş sistemi, hem redresörleri hem de inverterleri içeriyor ve AC ve DC yüklerini çalıştıran küçük telekom merkezi ofisi ve veri merkezi tesisleri için tasarlanmıştır. Hem AC hem de DC yüklerini barındırma özelliği, telekom ve BT etki alanları birleştikçe giderek daha önemli hale geliyor.

Yeni NetSure 7100 ve NetSure 8100 sistemleri, kontrolördeki yeni kurulum sihirbazı sayesinde hızlı dağıtım ve sistem kurulumu sağlıyor. Sistemlerin ölçeklenebilir ve modüler tasarımı, çalışan sistemlerde güvenli ve kolay çalışma sağlayarak, yükseltme ve genişletme sırasında arıza riskini önemli ölçüde azaltıyor. NetSure sistemleri, sektörünün en iyisi yük akım görünürlüğü ve sistem güvenilirliği sağlamasının yanı sıra, redresör çıkışından dağıtım kesici çıkışına yüzde 99,7'yi aşan kabin verimliliği sunuyor ve yüzde 96,2'lik maksimum sistem gücü verimliliği sağlıyor. Sistemler ayrıca yüksek sistem verimliliği ve yük tüketiminden elde edilen verimlilik kazançları ile genel enerji maliyetlerini önemli ölçüde azaltıyor.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika pazarlarında eş zamanlı olarak piyasaya sürülen dört sistem, DC güç sistemlerini, redresörleri ve konvertörleri içeren yeni DC Güç platformunun parçası olarak piyasaya sunuluyor. DC Güç platformuna ilişkili bileşenler ise 2014'ten sonra piyasaya sunulacak.

Yeni nesil NetSure DC güç platformu hakkında daha fazla bilgi için www.EmersonNetworkPower.eu/NetSure adresini ziyaret edebilirsiniz.

Emerson Network Power Hakkında
Bir Emerson (NYSE:EMR) şirketi olan Emerson Network Power, iletişim ağları için güvenilirliği, kurulum hızını ve işletme verimliliğini artırır. Akıllı altyapı teknolojilerinde güvenilir bir sektör lideri olan Emerson Network Power, ağ talepleri ne olursa olsun verimlilik ve ödünsüz güvenilirlik sağlayan yenilikçi ve hızlı kurulabilir çözümler sunar. Çözümlerimiz dünya çapında yerel Emerson Network Power servis teknisyenleri tarafından desteklenmektedir. Emerson Network Power ürün ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için www.EmersonNetworkPower.eu adresini ziyaret ediniz.

Emerson Hakkında
Merkezi St.Louis, Missouri'de (ABD) olan Emerson (NYSE: EMR); dünyanın her yanındaki endüstriyel ve ticari pazarlar ve tüketici pazarlarındaki müşterilere yenilikçi çözümler sağlamak için teknoloji ve mühendisliği bir araya getirmede bir dünya lideridir. Şirket beş işletme diliminden oluşur: Proses Yönetimi, Endüstriyel Otomasyon, Şebeke Gücü, İklim Teknolojileri ve Ticari ve Konutlara Yönelik Çözümler. 2013 mali yılında 24,7 milyar dolar değerinde satış yapmıştır. Daha fazla bilgi için www.Emerson.com adresini ziyaret edin.

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon