The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Lider kadrosunun yeni üyeleri, müşteri odaklılığını artıracak ve büyümeyi hızlandıracak

İstanbul, Türkiye [20 Şubat 2018] - Eski adı Emerson Network Power olan Vertiv, özel bir şirket olarak ikinci yılına girdiğimiz şu günlerde yönetim ekibine kattığı yeni üyeleri duyurdu. Vertiv önemli pazarlarda kendini yeniden konumlandırmaya ve müşteri odaklılığı, inovasyon, çalışan gelişimi ve hızdan oluşan temel ilkeleri doğrultusunda organize olmaya devam ediyor. Yeni atamalar ise 2018’de beklenen büyüme için şirketi daha da güçlendirecek.

Daha önce ortağı olduğu Emerson şirketinden ayrıldıktan sonra bağımsız olarak ikinci yılına giren Vertiv ve yönetim ekibi, müşteri ilişkilerini geliştirmeye, şirket içinde bilgi paylaşımını kolaylaştırmaya ve şirkette daha sık inovasyon uygulamaya odaklanmıştır. Yönetim ekibi aynı zamanda Vertiv ürün ve hizmet portföyü, şirketin hizmet verdiği pazarlar ve global faaliyet alanı ve operasyonları dahil olmak üzere şirketin tüm unsurlarını değerlendirmeye devam etmektedir.

CEO Rob Johnson’a bağlı yönetim ekibinde artık Giordano Albertazzi, Frank Bibens, Andrew Cole, David Fallon, Victor Fetter, Colin Flannery, Jason Forcier, John Hewitt, Pat Johnson, Stephen Liang, Tarek Maguid, Gary Niederpruem ve Angelica Smallwood da yer almaktadır.

Vertiv'in İcra Kurulu Başkanı Rob Johnson, “Vertiv olarak ilk yılımızda, şirket içi sistemlerimizi ve süreçlerimizi güçlendirdik ve basitleştirdik, israfı ortadan kaldırdık ve müşteri odaklılığımızı artırdık. İlerleme hızımızı korumak için müşterilerin sürekli gelişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışan gelişimine yatırım yapacak ve portföyümüze yenilikçi eklemeler yapacağız,” dedi.

Vertiv ve yönetim ekibi, 2018’e iki önemli şirket satın alması ile başladı. Vertiv, Ocak ayında global soğutma sistemi çözümleri üreticisi olan Energy Labs ve global bir Kabinet Güç Dağıtım Üniteleri üreticisi olan Geist’ın satın alındığını duyurdu. 

Johnson, “Son 12 ayda oluşturduğumuz yönetim ekibi, Energy Labs ve Geist’ın satın alınmasında ve entegre edilmesinde önemli bir rol oynadı. Yaptığımız her şeyde sıra dışı bir deneyim ve heyecan ortaya koyup iş birliği, yenilikçilik ve şeffaflık kültürümüzü benimsediler,” dedi.

Daha fazla bilgi için www.VertivCo.eu adresini ziyaret edin.

Vertiv hakkında
Vertiv; veri merkezleri, iletişim ağları ve ticari ve endüstriyel tesisler için önemli uygulamalar sağlayan kritik altyapılar tasarlar, uygular ve bunlar için servis hizmeti verir. Eski adı Emerson Network Power olan Vertiv, Chloride®, Liebert®, NetSure™ ve Trellis™ markalarını içeren güç, ısı ve altyapı yönetimi çözümleri portföyüyle günümüzün büyüyen mobil ve bulut bilişim pazarlarına destek verir. 2016 mali yılındaki satış rakamları 4,4 milyar doları bulmuştur. Daha fazla bilgi için VertivCo.eu adresini ziyaret edin.

 

İLETİŞİM
Yiğit Emre Güney
T +90 216 586 79 74
E Yigit.Guney@VertivCo.com

 

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon