The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Mali İşler Başkanı

David Fallon, Temmuz 2017’de Vertiv'in Finanstan Sorumlu Başkan olarak atandı. David, Vertiv’e katılmadan önce Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Afrika ve Avustralya’da operasyonları olan 1,4 milyar dolar değerindeki halka açık küresel filtreleme şirketi Clarcor, Inc.’nin Finanstan Sorumlu Başkan olarak görev aldı. Şirkette Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcılığı da yaptı.

David'in, global şirketlerde 25 yıldan fazla finansal yönetim deneyimi vardır. Küresel üretim operasyonları olan 1,1 milyar dolar değerindeki otomotiv tedarikçisi Noble International’da Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Finans Direktörü olarak görev aldı. Şirketin Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcılığını da yaptı. Noble’a katılmadan önce, Textron Automotive’de hazine müdürü, DaimlerChrysler’da finansal analist ve Deloitte & Touche’de global bir madencilik şirketi için kıdemli muhasebeci olarak görev aldı.

David, Wharton İşletme Fakültesi’nden MBA derecesi ve Dayton Üniversitesi’nde finans ve muhasebede çift anadal yaparak İşletme bölümünden lisans derecesi aldı.

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon