The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Dijital Faaliyetlerden Sorumlu Başkan

Victor Fetter

Victor Fetter, Vertiv’de Dijitalden Sorumlu Başkanıdır. Yeni müşteri çözümleri sağlayan, operasyon çevikliğini artıran ve Vertiv ekibine güç veren stratejilerle müşteri deneyiminin dönüşümünü devam ettirmekten sorumludur.

Victor, global işletmeleri stratejik olarak büyütmek için teknoloji kullanımında 25 yıldan fazla deneyime sahiptir. Vertiv’e katılmadan önce, yaklaşık 535 milyar dolar değerinde mevduat için hizmet veren lider bir perakende finansal tavsiye pazarı olan LPL Financial’ın Baş Bilişim Sorumlusuydu. Bu pozisyonda, verimliliği artırmak ve riski yönetmek için özel bir bulut tabanlı dijital strateji geliştirdi ve uyguladı. Victor, dünyadaki en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Dell.com’da da Baş Bilişim Sorumlusu olarak görev aldı. Dell’de 130 ülkeye uzanan ve saniyede bir sipariş işleyen B2B, B2C, iş ortağı ve hizmet deneyiminin dönüşümünü sağladı.

Victor, Spring Hill College’da Bilgisayar Bilişim Sistemleri ve İşletme bölümlerinden lisans derecesi aldı. Son yıllarda, Forbes ve diğerleri onu ABD’deki en “sosyal” Baş Bilişim Sorumlularından biri olarak seçti.

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon