The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Başkan, Asya Pasifik

Stephen Liang, Vertiv'in Asya-Pasifik Bölge Başkanıdır. Vertiv'in Asya-Pasifik bölgesindeki operasyonundan ve iş geliştirmeden sorumludur.

Stephen, Emerson'daki kariyerine 1994 yılında bir Emerson markası olan ve bilişim ve iletişim sektörlerine yönelik güç kaynağı çözümlerinde uzmanlaşan Astec'te başladı. Başlangıçta Filipinler'de Üretim Operasyonları Başkan Yardımcısı olarak görev alan Stephen, 1998 yılında Asya Operasyonları İdari Başkan Yardımcılığına terfi ettirildi. Ardından, 2001 yılında Emerson Network Power Çin Başkanlığına getirilerek dört birimin birleşmesini ve Ar&Ge ve üretim tesislerinin taşınması süreçlerini yönetti. Stephen 2009 yılında Network Power'ın Çin, Hindistan ve Avustralya dahil tüm Asya Pasifik işlerinden sorumlu olarak Emerson Network Power Asya-Pasifik Bölge Başkanı oldu. Stephen ayrıca 2014 itibarıyla Grup Başkan Yardımcısı olarak küresel telekom iş kolunu da yönetmektedir.

Stephen, Massachusetts Institute of Technology'de (MIT) Makine Mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans eğitimi aldı.

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon