The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Akıllı Şehirler bölümünde de belirtildiği gibi, analizimize dahil olan bazı sektörler hızla gelişmekte. Özellikle Akıllı Şehirler, Bulut ve Sunucu Barındırma ve Alternatif Enerji sektörleri gelişmeye devam ettikçe, bunların önem düzeyi de artacaktır.

Gaunt, “Bulut ve Sunucu Barındırma sektörünün büyümesi, hızlanmaya devam ediyor,” diye konuştu. “Asya'da temel sektörlerin buluta geçişiyle ilgili yukarı yöndeki eğrinin tam başlangıcında bulunuyoruz ve gelecekteki bazı kritik hizmetlerin de (Akıllı Şehirler ve Üretimi destekleyen IoT ağları gibi) bulutta gelişecek gibi görünüyor. Bulut ve Sunucu Barındırma sağlayıcıları, birçok kuruluşun kendi başlarına başarabileceklerinin ötesine geçen ve gelecekte kritikliği giderek artacak uygulamaların ilgisini çekecek kullanılabilirlik ve rahatlığı bir arada sunabileceklerini gösteriyor.“

Güneş, rüzgar, yakıt hücreleri ve enerji depolamayı içeren Alternatif Enerji sektörü, yılda yüzde 42 gibi bir hızla büyüyor ve gelecekte sektörleri elektrik şebekelerine aşırı bağımlılıktan korumada giderek önemli bir rol oynayacak. Nation, “Şu anda çoğu alternatif enerji teknolojisi uygulaması, şebeke enerjisini takviye etme amaçlı kullanılıyor,” dedi. “Ancak Alternatif Enerjiyi ilk benimseyenlerin, bu kaynağı birincil güç kaynağı olarak kullandıklarını görüyoruz. Bu teknolojiler güvenilir ve ekonomik olduklarını kanıtladıkça, yaklaşım da daha fazla uygulanabilir hale gelecektir.”

DÜNYANIN EN KRİTİK SEKTÖRLERİ RAPORUNU PAYLAŞIN

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon