The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Amerika Kıtası Başkanı

John Hewitt, Ekim 2017’de Vertiv’e Güney ve Kuzey Amerika Bölge Başkanı olarak katıldı. ABD, Meksika dahil Latin Amerika ve Kanada’da operasyonlar ve iş geliştirmeden sorumludur.

John, Vertiv’e katılmadan önce ABD ve yurtdışındaki teknoloji şirketlerinde yönetici pozisyonlarında görev aldı. John, Detroit, MI’da Delphi’nin Başkan Yardımcısı ve Yönetici Müdür olarak şirketin pazara açılma yaklaşımını, ürün serisi stratejisini ve organik olmayan büyüme stratejilerini yeniledi. TE Connectivity şirketinde Philadelphia, PA, Şangay, Çin ve Frankfurt, Almanya’da Kıdemli Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdürlük ile birlikte başka yönetici pozisyonlarında görev aldı ve pazarın üzerinde bir büyüme ve daha fazla kârlılık sağladı. John, ayrıca California ve Pennsylvania’da Motorola’nın Finans ve Tedarik Zinciri pozisyonlarında yöneticilik yaptı.

John, Oklahoma Devlet Üniversitesi’nin Finans ve Muhasebe bölümlerinden lisans derecesi ve Thunderbird School of Global Management’ın Uluslararası İşletme bölümünden MBA derecesi aldı.

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon