The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Altyapı ve Çözümlerden Sorumlu İdari Başkan Yardımcısı

Jason Forcier, Vertiv'in Altyapı ve Çözümlerden Sorumlu İdari Başkan Yardımcısıdır. Büyük altyapı ürünlerini ve çözüm tekliflerini yönetmekten sorumludur.

Jason, Vertiv’e katılmadan önce lityum iyon aküleri için lider bir küresel üretici olan A123 Systems’da sekiz yıl çalıştı. A123’te, 2013 ile 2017 arasında İcra Kurulu Başkanıydı ve yönetim kurulunun üyesiydi.

Jason, 2009’da A123’ün otomotiv işletmesini kurdu ve A123’ü NASDAQ’da büyük ilgi gören ilk halkı arzında başarıyla yöneten idari yönetim ekibinin üyesiydi. 2013’te, temel otomotiv işletmesine odaklanan ve sonuçta önemli bir getiri sağlayan bir satış ve yeniden yapılanma sürecinde şirkete rehberlik etti.

Jason, A123 Systems’a katılmadan önce Lear’ın küresel elektronik işletmesinde Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür ve Robert Bosch LLC’nin Otomotiv Elektroniği bölümünde Kuzey Amerika Müdürü olarak görev aldı. Bosch’taki 12 yıllık kariyeri boyunca, Bosch’un yan kuruluşu olan ETAS, Inc. şirketinin kurucularından biri oldu ve bu şirketin CEO’luğunu yaptı.

Jason, GMI Engineering & Management Institute’un (şu anda Kettering Üniversitesi) makine mühendisliği bölümünden lisans derecesini, Michigan Üniversitesi’nin işletme bölümünden ise yüksek lisans derecesini aldı.

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon