The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Strateji ve Gelişmeden Sorumlu Başkan

Gary Niederpruem, Vertiv’in Strateji ve Gelişmeden Sorumlu Başkanıdır. Bu pozisyonda, kuruluşun stratejisine, iş geliştirmeye, Birleştirmeler ve Satın Alımlara ve personel şefi birimlerine liderlik etmekten sorumludur.

Gary, Emerson'daki kariyerine 1996 yılında Ürün Uzmanı olarak başladı ve Ürün Yöneticisi, Özel Müşteri Yönetimi Direktörü ve Ürün Yönetim Direktörü gibi sorumluluğu artan görevlerde bulundu. 2010 yılında Energy Systems bünyesinde Pazarlama Başkan Yardımcısı ve Entegre Modüler Çözümler Genel Müdürü oldu. 2014 yılında Emerson Network Power Küresel Pazarlama Başkan Yardımcılığına getirildi ve 2016 ortasında strateji fonksiyonunun yönetimini üstlenerek Pazarlama, Strateji ve Gelişmeden Sorumlu İdari Başkan Yardımcısı oldu.

Gary John Carroll University'de, Pazarlama ve Lojistik lisans eğitimi aldı. Aynı zamanda, University of Notre Dame'da İşletme yüksek lisansını tamamladı. Gary, iletişim ağları sektöründe lider bir birlik olan TIA (Telekomünikasyon Sektörü Otomasyonu) yönetim kurulunda görev almaktadır.

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon