The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Global Baş Hukuk Müşaviri

Colin Flannery, Haziran 2017’de Vertiv’in Global Baş Hukuk Müşaviri olarak atandı. Colin, Vertiv’e katılmadan önce çok uluslu bir Akıllı Şebeke Teknolojisi şirketi olan Sensus’un Global Baş Hukuk Müşaviriydi ve Ekim 2016’da şirketin 1,7 milyar dolar karşılığında Xylem’e satılmasına yardımcı oldu. Colin, kariyerine Avustralya'nın Brisbane şehrinde Allens Linklaters’ın kurumsal avukatı olarak başladı. 1995’te Georgia Devlet Üniversitesi’nden ABD Hukuk Lisansı derecesini aldıktan sonra, Georgia’nın Atlanta şehrinde Troutman Sanders için çalışmaya başladı.

1997’de, Schlumberger’in Atlanta’daki hukuk departmanında Kuzey Amerika ölçüm bölümü için Hukuk Müşaviri olarak işe başladı. 2000 yılında, Brezilya’da Güney Amerika bölgesinin Baş Hukuk Müşaviri oldu ve Schlumberger’in Güney Amerika’daki tüm operasyonlarının hukuki birimlerinden sorumlu hâle geldi. 2002’de, yine Schlumberger içinde terfi ederek Schlumberger’ın Kuzey ve Güney Amerika’daki operasyonlarının yasal birimlerinden sorumlu hâle geldi.

2005’te Bay Flannery, çok uluslu bir BT Hizmetleri kuruluşu olan Atos Origin'in Hukuktan Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu. Paris’te çalışmaya başladı ve şirketin Kuzey ve Güney Amerika, İngiltere ve Asya’daki hukuk birimlerinden sorumlu hâle geldi. 2007’de Sensus’un Global Baş Hukuk Müşaviri olana dek bu pozisyonda kaldı.

Colin, Anglo-Avustralya ve ABD hukuk derecelerine sahiptir ve dört kıtada hukuki faaliyetlerde bulunmuştur. Çeşitli uzmanlık seviyelerinde dört dil konuşuyor.

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon