The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Organizasyonel Gelişim ve İK Bölüm Başkanı

Andrew Cole, Vertiv'in Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkanıdır.

Andrew, çeşitli şirketlerde ve kültürlerde dinamik, hızla büyüyen küresel liderler ve ekipler geliştirmiştir. Son 20 yılda, toplam 8.000 çalışandan oluşan ekipler için kurumsal gelişim programları, kurumsal yetenek stratejisi, liderlik gelişimi ve değişiklik yönetimine liderlik etmiştir.

Halk Sağlığı Hizmetleri Kuruluşu olan Lumeris’te İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu Başkan olarak görev almıştır. Burada üst düzey yetenekleri şirkete çekerek ve elde tutarak, ekip geçişlerini kolaylaştırarak ve önemli iş hedeflerine ulaşmaya devam etmek için her bir çalışanın gelişimine destek olarak insan kaynakları fonksiyonlarını düzene sokmuştur.

Goldstein Group Management, A123 Systems ve Schneider Electric’de İnsan Kaynaklarından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Monsanto’nun Bitki Kökü bölümünde küresel bir pozisyonda görev almıştır. "Executing Your Business Transformation” (İşletme Dönüşümünüzü Gerçekleştirme” adlı kitabın yazarlarından biridir.

Regis Üniversitesi’nde İlahiyat ve İnsan Kaynakları bölümlerinden lisans derecesi ve İşletme bölümünden yüksek lisans derecesi almıştır.

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon