The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Instalowanie IT w nowych lokalizacjach

Ekspansja do nowych lokalizacji

Wiele firm: fabryki, zakład wydobywcze, biura oddziałowe i inne lokalizacje stają przed wyzwaniem wdrożenia sprzętu obliczeniowego, pamięci masowej i sieciowego w obiektach, w których wcześniej ich nie było.

Ale taka ekspansja nie jest dla nas nowością. Vertiv może pomóc Ci w całym procesie: począwszy od znalezienia odpowiedniej szafy lub obudowy, a skończywszy na skonfigurowaniu odpowiedniego rozwiązania zasilania rezerwowego, jego dystrybucji i łączności. Pomożemy Ci opracować standaryzowany, powtarzalny system infrastruktury brzegowej, który upraszcza wdrożenie i umożliwia wydajne oraz ekonomiczne zdalne zarządzanie.

Skontaktuj się z nami już dziś

  • 400% wzrost obiektów brzegowych prognozuje 20% uczestników badania Data Center 2025
  • 87% firm telekomunikacyjnych już wspiera lub planuje wspierać obiekty wielodostępowego przetwarzania brzegowego (MEC) dla sieci 5G (451 Research)

Studium przypadku: Znana sieć restauracji, planująca agresywną ekspansję, potrzebowała nowego rozwiązania infrastrukturalnego, które wesprze jej plany. Przy współpracy z Vertiv, firma stworzyła standaryzowany system oparty na zasilaczu UPS z podwójną konwersją ze zintegrowanymi obejściem konserwacyjnym i zapewniła sobie wysoką dostępność wymaganą dla rozwoju działalności.

Przeczytaj studium przypadku

Rozwiązania dla Twoich potrzeb brzegowych

Czy jesteś gotowy do skonfigurowania rozwiązania, które da Ci przewagę brzegową?


Skontaktujemy się z Tobą!


Imię *
Nazwisko *
E-mail *
Telefon
Firma
Kraj *
Kod pocztowy
UwagiZgoda na politykę prywatności

Po zapoznaniu się z Polityką prywatności i Polityką RODO Vertiv, dotyczącą przetwarzania danych osobowych, niniejszym wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną na temat trendów branżowych, wydarzeń, ofert i nowych produktów.

Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

INVESTORS
Charakterystyka ogólna

Język i lokalizacja