The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Jak wygląda Twój brzeg?

Brzeg to ewolucja
Nie rewolucja

Twój brzeg sieci ewoluuje nieprzerwanie bez względu na lokalizację i potrzeby Twoich klientów. Twoim wyzwaniem jest dotrzymanie kroku tej ewolucji.

Możemy Ci w tym pomóc. Jesteśmy Vertiv i projektujemy skalowalne, proste w zarządzaniu rozwiązania infrastrukturalne dla IT w każdej lokalizacji.

Skontaktuj się z nami

Znajdź swój brzeg

Obecnie istnieją setki zastosowań przetwarzania na krawędzi sieci a wraz z jej ewolucją nieustannie pojawiają się nowe. Firmy, takie jak Twoja, podczas rozbudowy, modernizacji lub migracji do bardziej rozproszonej sieci, napotykają na wiele podobnych wyzwań. Jakie jest Twoje wyzwanie?

Dostosuj swoją sieć brzegową dzięki Infrastrukturze Vertiv


Twoja firma oczekuje, że IT będzie wspierać nowe zastosowania sieci brzegowej i przeniesie moc obliczeniową oraz magazyny danych bliżej klientów, współpracowników i urządzeń. Ale nie jest w stanie zrobić tego sam.

Vertiv, Architects of Continuity, dostarcza szeroką ofertę inteligentnych systemów infrastruktury, oprogramowania i usług, które rozwiązują problemy związane z niezawodnością, skalowalnością i zarządzaniem, które pojawiają się wraz z ewolucją sieci brzegowej. Vertiv posiada rozwiązania dla każdego wyzwania.

Zdalny dostęp i sterowanie

Dowiedz się, jak ograniczyć przestoje i zwiększyć bezpieczeństwo centrum danych dzięki rozwiązaniom zdalnego dostępu i sterowania Avocent.

Konsole szeregowe Avocent

Przełączniki KVM over IP Avocent

Wysokowydajne przedłużacze KVM Avocent HMX

Konsole Avocent LCD Local Rack Access

Przełączniki KVM Cybex Secure Avocent

Szafy i obudowy

Wdrażaj elastyczne oraz ekonomiczne szafy oraz rozwiązania klimatyzacyjne i chroń całe systemy w Twoim centrum danych.

Szafa Vertiv VR Rack

Chłodzenie szaf rack

Podstawą zarządzania przepływem powietrza w centrum danych jest rozwiązanie korytarz gorąca-korytarz zimna, w których szafy są instalowane w naprzemiennych rzędach, gdzie pobór powietrza przez sprzęt IT (korytarz zimna) usytuowany jest na wprost wylotu powietrza IT (korytarz gorąca). Taka konfiguracja umożliwia operatorom centrum danych kierowanie strumienia powietrza chłodzącego tylko tam, gdzie jest to potrzebne — do miejsc poboru powietrza przez IT — i unikanie zbędnych kosztów oraz strat efektywności wynikających z konieczności chłodzenia całej serwerowni.

Vertiv Geist SwitchAir

Jednostka chłodzenia rzędowego Vertiv CRV o mocy do 33 kW

Jednostka chłodzenia szafy Vertiv VRC o mocy do 3500 W – Już wkrótce

Zdalne monitorowanie

Niezależnie od tego, czy mówimy o monitorowaniu akumulatora, systemach wykrywania nieszczelności, monitorowaniu temperatury, monitorowaniu przez czujniki w trudnych warunkach przemysłowych, czy złożonych systemach monitorowania centrów danych, wszyscy zgadzamy się, że jest to zasadniczy element przyszłej ochrony i bezpieczeństwa obiektu o znaczeniu krytycznym.

Usługi Vertiv LIFE™

Trellis™ Power Insight

Vertiv™ Environet Alert – Już wkrótce

Jednofazowy zasilacz UPS

Inteligentny i wydajny zasilacz UPS, chroniący aplikacje o znaczeniu krytycznym

Zasilacz UPS Vertiv Liebert® GXT5, 750 VA–20 kVA

Zasilacz UPS Vertiv Liebert® GXT5, 750–3000 VA

Zasilacz UPS Vertiv Liebert GXT RT+ online, 1000–3000 VA – Już wkrótce

Zasilacz UPS Vertiv EDGE Interactive, 500–3000 VA – Już wkrótce

Rozdział zasilania w szafie

Linia listew zasilających PDU do montażu w szafie spełnia różne wymagania dotyczące rozdziału zasilania w aplikacjach IT i środowiskowych.​

Listwa zasilająca Vertiv Geist rPDU

Listwa zasilająca Vertiv Geist rPDU

Zdalny dostęp i sterowanie Szafy i obudowy Chłodzenie szaf rack Zdalne monitorowanie Jednofazowy zasilacz UPS Rozdział zasilania w szafie

Dodatkowe zasoby

Porozmawiajmy o Twojej sieci brzegowej


Skontaktujemy się z Tobą!


Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon
Firma
Kraj *
Kod pocztowy
UwagiZgoda na politykę prywatności

Po zapoznaniu się z Polityką prywatności i Polityką RODO Vertiv, dotyczącą przetwarzania danych osobowych, niniejszym wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną na temat trendów branżowych, wydarzeń, ofert i nowych produktów.

Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

INVESTORS
Charakterystyka ogólna

Język i lokalizacja