The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Prezydent ds. Ameryki Północnej i Południowej

John Hewitt dołączył do zespołu Vertiv w październiku 2017 roku jako Prezes ds. Ameryki Płn i Płd, odpowiedzialny za operacje i rozwój biznesu w Stanach Zjednoczonych oraz Ameryce Łacińskiej, w tym Meksyku i Kanadzie.

Przed podjęciem pracy w Vertiv John zajmował kierownicze stanowiska w firmach technologicznych w USA i za granicą: wiceprezesa i dyrektora zarządzającego w Delphi w Detroit, gdzie wdrożył nową koncepcję wprowadzania produktów na rynek, strategię dotyczącą linii produktów i nieorganiczne strategie wzrostu; starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego oraz inne funkcje kierownicze w TE Connectivity w Filadelfii, Szanghaju, Chinach i Frankfurcie w Niemczech, gdzie uzyskał wzrost powyżej średniej rynkowej oraz zwiększył rentowność. Piastował również stanowiska kierownicze w zakresie finansów i łańcucha dostaw w firmie Motorola w Kalifornii i Pensylwanii.

John uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Stanowym w Oklahomie oraz tytuł MBA w zakresie międzynarodowego biznesu w Thunderbird School of Global Management.

INVESTORS
Charakterystyka ogólna

Język i lokalizacja