The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Prezes ds. Azji i Pacyfiku

Stephen Liang jest Prezesem Vertiv ds. Azji i Pacyfiku. Jest odpowiedzialny za działania i rozwój biznesowy Vertiv w regionie Azji i Pacyfiku.

Stephen rozpoczął karierę w firmie Emerson w 1994 roku pracując dla Astec, jednej marek Emerson specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu zasilania dla branży komputerowej i telekomunikacyjnej. Na początku pełnił funkcję wiceprezesa ds. produkcji na Filipinach, a następnie w 1998 roku awansował na stanowisko wiceprezesa ds operacji w Azji. W 2001 roku został mianowany prezesem Emerson Network Power w Chinach, gdzie kierował połączeniem czterech organizacji, przeniesieniem R&D i zakładów przemysłowych. W 2009 roku Stephen objął stanowisko prezesa Emerson Network Power w regionie Azji i Pacyfiku i był odpowiedzialny za wszystkie przedsiębiorstwa Network Power w tym regionie, w tym w Chinach, Indiach i Australii. Od 2014 roku, jako wiceprezes Grupy, Stephen zarządza również globalnym działem telekomunikacyjnym.

Stephen uzyskał tytuł licencjata i magistra w dziedzinie inżynierii mechanicznej na Massachusetts Institute of Technology (MIT).

INVESTORS
Charakterystyka ogólna

Język i lokalizacja