The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Dyrektor ds. finansowych

David Fallon został mianowany dyrektorem finansowym Vertiv w lipcu 2017 roku. Przed podjęciem pracy w Vertiv David pełnił funkcję dyrektora finansowego w Clarcor, Inc., spółce giełdowej o wartości 1,4 mld USD, działającej globalnie w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Afryce i Australii. Był w niej także wiceprezesem ds. finansów.

David posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu finansami w globalnych firmach. Pełnił funkcję wiceprezesa ds. finansów i dyrektora finansowego w Noble International, dostawcy motoryzacyjnym o wartości 1,1 mld USD, prowadzącym globalną działalnością produkcyjną. Był w niej także także wiceprezesem ds. finansów. Przed podjęciem pracy w Noble pracował jako kierownik ds. zarządzania środkami pieniężnymi w firmie Textron Automotive, analityk finansowy w DaimlerChrysler oraz starszy księgowy w Deloitte & Touche, gdzie jego głównym klientem była globalna firma wydobywcza.

David uzyskał tytuł MBA w Wharton School of Business oraz i licencjata zarządzania oraz licencjata w zakresie finansów i księgowości University of Dayton..

INVESTORS

Język i lokalizacja