The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Wiceprezes ds. infrastruktury i rozwiązań

Jason Forcier jest wiceprezesem wykonawczym ds. infrastruktury i rozwiązań dla Vertiv. Odpowiada za kierowanie ofertami produktów i rozwiązań dla dużej infrastruktury.

Przed dołączeniem do Vertiv Jason pracował osiem lat w firmie A123 Systems, wiodącym na świecie producencie akumulatorów litowo-jonowych. W A123 był w latach 2013 - 2017 dyrektorem generalnym i członkiem zarządu.

Jason był 2009 r. założycielem firmy motoryzacyjną A123 i członkiem zarządu, który wprowadził ją na giełdę NASDAQ. W 2013 roku przeprowadził spółkę poprzez proces sprzedaży i restrukturyzacji, który skoncentrował się głównej działalności motoryzacyjnej i doprowadził do jej całkowitej zmiany.

Przed pracą w A123 Systems Jason pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora generalnego globalnego działu elektroniki Lear oraz prezesa ds. elektroniki motoryzacyjnej w Robert Bosch LLC w Ameryce Północnej. W trakcie 12-letniej kariery w firmie Bosch był także współzałożycielem i dyrektorem generalnym ETAS Inc., spółki zależnej Bosch.

Jason uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii mechanicznej na GMI Engineering & Management Institute (obecnie Kettering University) oraz tytuł magistra w dziedzinie zarządzania biznesem na Uniwersytecie w Michigan.

INVESTORS

Język i lokalizacja