The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Dyrektor ds. zasobów ludzkich i rozwoju organizacji

Andrew Cole jest dyrektorem ds. zasobów ludzkich i rozwoju organizacji Vertiv.

Andrew wychował wielu dynamicznych liderów oraz zespoły w różnych firmach i kulturach. W ciągu ostatnich 20 lat kierował programami rozwoju organizacyjnego, strategią talentów korporacyjnych, rozwojem przywództwa i zarządzaniem zmianami dla zespołów zatrudniających do 8000 pracowników.

Pełnił funkcję dyrektora ds. zasobów ludzkich i rozwoju organizacyjnego w Lumeris w organizacji Population Health Services Organisation, gdzie jego rola polegała na dostosowywaniu funkcji działu zasobów ludzkich poprzez przyciąganie i utrzymywanie najlepszych talentów, ułatwianie zmian w zespole oraz wspieranie rozwoju poszczególnych pracowników w celu kontynuacji realizacji kluczowych celów biznesowych.

Był starszym wiceprezesem działu zasobów ludzkich w Goldstein Group Management, A123 Systems i Schneider Electric. Zajmował globalną pozycję w dziale nasion warzyw w Monsanto. Jest współautorem książki zatytułowanej „Executing Your Business Transformation”.

Posiada tytuł licencjata w zakresie religioznawstwa i zasobów ludzkich oraz tytuł magistra zarządzania na Uniwersytecie Regis.

INVESTORS
Charakterystyka ogólna

Język i lokalizacja