The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

BT'yi Yeni Yerlere Yerleştirme

Yeni Konumlara Genişletme

İster fabrika zemini, ister bir sondaj sahası veya uzak bir ofis olsun, giderek daha fazla kuruluş bilişim, depolama ve ağ ekipmanlarını daha önce hiç bulunmadığı bir yere koyma zorluğuyla karşı karşıya gelmektedir.

Ancak bu tür bir genişleme bizim için yeni değil. Doğru kabini ve kasayı bulmaktan doğru yedekleme gücünü, dağıtımını ve bağlantı çözümü konfigurasyonuna kadar her konuda size yardımcı olabiliriz. Yerleştirmeyi basitleştiren, verimli ve uygun maliyetli uzaktan yönetim sağlayan standart, tekrarlanabilir bir uç nokta altyapı sistemi geliştirmenize yardımcı olacağız.

Hemen bize ulaşın

  • Data Center 2025 anket katılımcılarının %20'si uç nokta sahalarında %400 büyüme bekliyor
  • Telekomünikasyon şirketlerinin %87’si 5G’yi etkinleştirmek için halihazırda MEC sitelerini destekliyor veya desteklemeyi planlıyor (451 Research)

Vaka Çalışması: Agresif bir genişlemeye girişen ünlü bir restoran zinciri planlarını desteklemek için yeni bir altyapı çözümüne ihtiyaç duyuyordu. Şirket Vertiv ile çalışarak büyümekte olan işin gerektirdiği yüksek kullanılabilirliği elde etmek için entegre bakım bypassına ve harici akülere sahip sağlam, çift çevrimli bir KGK sisteminde standardizasyon gerçekleştirdi.

Vaka Çalışmasını Oku

Uç Nokta Zorluklarınız İçin Çözümler

Size Uç Noktada Avantaj Sağlayan Bir Çözümü Yapılandırmaya Hazır Mısınız?


Sizinle İletişime Geçeceğiz!


Adı*
Soyadı*
E-posta *
Telefon
Şirket
Ülke*
Posta Kodu
YorumlarGizlilik Bildirimi Onayı

Vertiv Gizlilik İlkesi ve kişisel veri işleme üzerine Genel Veri Koruma Düzenlemesi Gizlilik Bildirimi’ni okudum ve

Kişisel verilerimin; sektör trendleri, etkinlikler, teklifler ve ürün lansmanları hakkında e-posta yoluyla haberdar olmak dâhil olmak üzere pazarlama amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.

Onayınız için teşekkür ederiz!
Kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon