The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Scentralizowane zarządzanie zdalnymi obiektami

Scentralizuj monitorowanie i zarządzanie

Prawdopodobnie od wielu lat obsługujesz rozproszone IT. Jednak ze względu na rosnące wymagania zdalnych obiektów oraz wzrost liczby lokalizacji, potrzebujesz nowych strategii zarządzania.

Wdrażamy inteligentną, prostą w komunikacji technologię infrastruktury za pomocą skalowalnych narzędzi do zarządzania, które umożliwiają scentralizowane monitorowanie i zarządzanie wszystkimi obiektami.

Skontaktuj się z nami już dziś

Dostosuj swoją sieć brzegową dzięki Infrastrukturze Vertiv

Vertiv, Architects of Continuity, dostarcza szeroką ofertę inteligentnych systemów infrastruktury, oprogramowania i usług, które rozwiązują problemy związane z niezawodnością, skalowalnością i zarządzaniem, pojawiające się wraz z ewolucją sieci brzegowej. Vertiv posiada rozwiązania dla każdego wyzwania.


Studium przypadku: Wiodący dostawca usług księgowych i audytowych, posiadający biura w całych Stanach Zjednoczonych, zamierzał przeprowadzić modernizację serwera oraz technologii infrastruktury i wykorzystać możliwości oferowane przez zdalne monitorowanie. Przy współpracy z Vertiv, zbudował w każdym oddziale systemy UPS, które zostały wyposażone w kartę komunikacyjną, umożliwiającą zdalne monitorowanie.

Przeczytaj studium przypadku

Rozwiązania dla Twoich potrzeb brzegowych

Czy jesteś gotowy do skonfigurowania rozwiązania, które da Ci przewagę brzegową?


Skontaktujemy się z Tobą!


Imię *
Nazwisko *
E-mail *
Telefon
Firma
Kraj *
Kod pocztowy
UwagiZgoda na politykę prywatności

Po zapoznaniu się z Polityką prywatności i Polityką RODO Vertiv, dotyczącą przetwarzania danych osobowych, niniejszym wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną na temat trendów branżowych, wydarzeń, ofert i nowych produktów.

Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

INVESTORS
Charakterystyka ogólna

Język i lokalizacja