Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for English (EMEA) region.

Investors

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for English (EMEA) region.

BSC Bratislava - otvorené pozície

BSC Bratislava - otvorené pozície

Shared Service Centrum (centrum zdieľaných služieb) v Bratislave poskytuje široké spektrum služieb zákazníkom v celom regióne EMEA. Služby zahŕňajú záručný a pozáručný servis, vrátane logistiky náhradných dielov, organizácie technikov v jednotlivých krajinách. Zamestnanci aktívne využívajú svetové jazyky, komunikujú a zabezpečujú podporu prostredníctvom administratívnych úkonov.

Koordinátor prepravy náhradných dielov s anglickým jazykom 

Staňte sa súčasťou Vertiv tímu ako Koordinátor prepravy náhradných dielov a využívajte svoju angličtinu každý deň, zdokonalíte sa v operatívnej logistike, organizácii a administratíve a spoznáte kultúru medzinárodnej spoločnosti.

 

Debriefing administrátor s talianskym jazykom

Staňte sa súčasťou Vertiv tímu ako Debriefing Administrátor a využívajte svoju taliančinu každý deň, zdokonalíte sa v administratíve a spoznáte kultúru medzinárodnej spoločnosti.

 

Spares Shipping Operator EMEA

Job Purpose  - Ensure and organize shipments of spare parts for the entire range of parts covered by Service EMEA.

 

Debriefing administrátor s anglickým jazykom

Staňte sa súčasťou Vertiv tímu ako Debriefing Administrátor a využívajte svoju angličtinu každý deň, zdokonalíte sa v administratíve a spoznáte kultúru medzinárodnej spoločnosti.

 

Debriefing administrátor s nemeckým jazykom

Staňte sa súčasťou Vertiv tímu ako Debriefing Administrátor a využívajte svoju nemčinu každý deň, zdokonalíte sa v administratíve a spoznáte kultúru medzinárodnej spoločnosti.

 

Join Vertiv as Debriefing Administrator with Italian

Job Purpose - responsible for providing administrative support through processing orders and liaising with the accounting and other departments in connection with invoicing procedures. 

INVESTORS
Overview

Language & Location