Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for English (EMEA) region.

Investors

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for English (EMEA) region.

Kariéra vo VERTIV

Ako líder na trhu v oblasti záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií a ako jeden z najväčších zamestnávateľov v regióne, spolu s našim centrom zdielaných služieb v Bratislave, spĺňame predpoklady k Vašej úspešnej kariére v našej spoločnosti.

 

Vertiv na Slovensku

Žijeme vo svete, kde sa môže stať čokoľvek. Pokiaľ chceme byť v meniacich sa podmienkach úspešní, musíme byť pripravení. Vertiv pomáha spoločnostiam od najmenších po najväčšie, pripraviť sa na nečakané situácie, byť v strehu a zabezpečiť funkčnosť kritických technológií.

Ako globálny dodávateľ inovatívnych a inteligentných riešení pre dátové centrá, telekomunikačné siete a veľké IT inštalácie je lídrom na trhu. Poskytuje nielen špičkové produkty a služby svojim zákazníkom, rovnakou mierou sa stará o svojich zamestnancov. Podporuje ich v osobnom a profesijnom raste, využívaní potenciálu a budovaní kariéry.

V nasledujúcom videu Vás prevedieme atmosférou, priestormi a skúsenosťami zamestnancov, ktorí sú hrdí na značku Vertiv.

 

Koho hľadáme

Hľadáme ľudí, ktorí sú kooperatívni, dynamickí, motivovaní, pokorní, zodpovední, pozitívne mysliaci, čo majú schopnosť vidieť riešenia tam, kde ostatní môžu vidieť problémy.
Ľudí, čo majú ambície, chcú sa neustále vzdelávať, zdokonaľovať, čo chcú profesionálne rásť a sú lojálni voči zametnávateľovi, ktorí budú vytvárať veľkú pridanú hodnotu pre našich zákazníkov, a ktorí chcú žiť našimi hodnotami.

Ak si jedným z tých, ktorých snom je pracovať v nadnárodnej spoločnosti, ktorí majú ambície profesionálne a vedomostne sa zdokonaľovať a rásť, svojimi činmi prispievať k neustálemu zlepšovaniu sa firemnej kultúry a máš chuť sa stať členom nášho tímu, tak neváhaj a pošli svoje CV ešte dnes.

Čo ponúkame

 

 • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
 • kariérny rast
 • pravidelné zvyšovanie mzdy
 • vianočný bonus
 • príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
 • možný príspevok na dopravu
 • pracovné voľno nad rámec zákonníka práce
 • 7,5 hodinový pracovný čas
 • jazykové kurzy
 • MultiSport karta
 • široký sociálny program (rekreácia v horských apartmánoch, príspevok na letné tábory pre deti, zimná lyžovačka, divadelné predstavenia, masáže, cvičenia v areáli spoločnosti, teambuildingové aktivity a mnohé ďalšie)

Pre študentov stredných škôl ponúkame možnosť zapojiť sa do projektu duálneho vzdelávania a zabezpečiť si tak zamestnanie hneď po skončení školy a získať už počas štúdia skúsenosti a odborné zručnosti priamo na pracovisku.

 

Otvorené pozície

Už iba krok ku začatiu Tvojej novej kariéry v našej spoločnosti. Vyber si pozíciu, ktorá bude pre Teba výzvou a pošli nám svoj životopis.

BSC Bratislava

Bussines Support Center Bratislava (centrum zdieľaných služieb) v Bratislave poskytuje široké spektrum služieb zákazníkom v celom regióne EMEA.

Otvorené pozície

 

AC Power & Thermal Management

Sekcia AC Power  & Thermal Management sa zaoberá výrobou klimatizačných zariadení a záložných zdrojov pre priemyselné a komerčné využitie.

DC Power & Outside Plant

Sekcia DC Power & Outside Plant sa zaoberá výrobou napájacích zdrojov pre telekomunikačný priemysel a poskytovaním komplexných energetických riešení pre IT a telekomunikačný priemysel. 

Otvorené pozície

Pošlite nám životopis

Nenašli ste zodpovedajúcu pozíciu, ale napriek tomu máte záujem v spoločnosti Vertiv pracovať? Pošlite nám CV, aby sme Vás mohli v prípade otvorenia vhodnej pracovnej pozície kontaktovať.

INVESTORS
Overview

Language & Location