The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

İcra Kurulu Başkanı

Rob Johnson, Vertiv'e 1 Aralık 2016 tarihinde icra kurulu başkanı olarak katıldı. Rob, American Power Conversion (APC) şirketinin eski CEO'sudur ve son olarak Kleiner Perkins Caufield & Byers (KPCB) adlı risk sermayesi şirketinde faal ortak olarak görev yapmıştır.

Rob, APC'de 10 yıl geçirmiş ve CEO olarak şirketin 2007 yılında 6,1 milyar dolara Schneider Electric'e satışını yönetmiştir. Bu satış sonrasında, lider akü teknolojisi şirketlerinden biri olan A123 Systems'de ve 2014 yılında KPCB'ye katılmasından önce Consolidated Container Corporation şirketinde yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.

Johnson 1989 yılında kesintisiz güç kaynağı (UPS) sektörüne yönelik yenilikçi yazılım ve donanım çözümleri sunan Systems Enhancement Corporation (SEC) adlı şirketi kurmuştur. Şirketi 1997 yılında APC'ye satmış ve bu noktada, güç yönetimi, ısı yönetimi, BT altyapısı ve yazılım ile kontrollerden sorumlu olduğu APC genel müdürlüğü görevine gelmiştir.

Rob 1989 yılında Missouri University of Science and Technology'den Mühendislik Yönetimi Lisans Derecesini almıştır. Birkaç kurulda görev yapmaktadır ve önemli değişimlerde şirketlere yol göstermeye yönelik 2010 tarihli "Executing Your Business Transformation" kılavuzunun yazarıdır.

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon