The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bizi Takip Edin

Bizimle bağlantıda kalın, Web'deki en popüler sosyal medya ve sosyal paylaşım sitelerinde güncel mesajlarımızı takip edin.

Vertiv Blogu Image

Vertiv Blogu

En son tartışmalara katılın ve veri merkezi verimliliği ile altyapı yönetimi hakkında uzmanların görüşlerine erişin.

FaceBook Image

FaceBook

En son teknolojik yenilikler hakkında bilgi edinmek, Vertiv ürün ve servislerinden yararlanan diğer profesyoneller ile bağlantı kurmak ve yaklaşmakta olan Vertiv sponsorluğundaki etkinliklerle ilgili bilgi almak için Facebook sayfamızı beğenin.

Twitter Image

Twitter

Vertiv haberleri, ürün duyuruları ve Web etkinlikleri ile ilgili anlık güncel mesajlara ulaşın.

LinkedIn Image

LinkedIn

Veri merkezi altyapı yönetimi hakkındaki en son tartışmalara katılın.

YouTube Image

YouTube

Vertiv marka ve şirketlerinden en son örnek olay incelemeleri, ürün videoları, ticaret fuarı klipleri ve yönetici soru-cevap oturumlarına erişmek için resmi YouTube Kanalımızı kontrol edin. Ayrıca haftalık içerik güncellemeleri almak için kanala veya belirli çalma listelerine abone olmayı unutmayın.

Google+ Image

Google+

En yeni tartışmalarımızın bir parçası olun, diğer profesyoneller ile bağlantı kurun, en son teknolojik yeniliklerimiz hakkında bilgi edinin ve yaklaşmakta olan Vertiv sponsorluğundaki etkinliklerle ilgili bilgi alın.

Instagram Image

Instagram

Be part of our Instagram community to view and share photos and images from Vertiv.

Vertiv Co. Sosyal Medya Listeleme Sorumluluk Reddi

Sosyal ağ topluluk ve sayfaları, müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve Vertiv ile ilgilenen herkese yöneliktir. Bu toplulukları ziyaret etmenizden mutluluk duyuyoruz ve bahsi geçen konularla ilgili yorum, fotoğraf, video ve bağlantılar paylaşmanızı teşvik ediyoruz. Vertiv sosyal ağ topluluk ve sayfalarına gönderilen mesajların bağımsız kullanıcılardan geldiğini, Vertiv veya ona bağlı şirketlerin görüşlerini yansıtmadığını ya da bunlar tarafından desteklenmediğini ve bu mesajların doğruluğunun tarafımızdan teyit edilmediğini lütfen unutmayın.

Soru ve yorumlarınızı memnuniyetle karşılıyoruz, ancak katılımcılardan konuya uygun ve saygı kuralları çerçevesinde içerikler göndermeleri beklenmektedir. Vertiv taciz edici, küçük düşürücü, müstehcen, rahatsız edici, sahte, yanıltıcı, konuyla ilgisiz, istenmeyen posta veya reklam niteliğinde olan, fikri mülkiyet haklarını ihlal eden ya da herhangi bir yasa veya yönetmeliği ihlal eden gönderileri kaldırma hakkını saklı tutar. Vertiv, bu tür davranışlar sergileyen kullanıcıların bu sosyal ağ topluluk ve sayfalarına erişimini engelleme hakkını da saklı tutar.

Katılımınızı heyecanla bekliyoruz!

Vertiv sosyal ağ topluluk ve sayfalarının kullanımı ayrıca Vertiv web sitesine yönelik Kullanım Şartları'na da tabidir.

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon