The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

VERTIV Hakkında

Vertiv olarak, sizin vizyonunuz bizim için bir tutkudur. Bu nedenle veri merkezleri, iletişim ağları, ticari ve endüstriyel ortamlar için son derece önemli uygulamalara olanak sağlayan, görevlerin gerçekleşmesi açısından kritik teknolojiler tasarlıyor, oluşturuyor ve sunuyoruz. Eski adıyla Emerson Network Power olarak bilinen şirketimiz, global servis ağımızdan destek alan termal yönetim ile güç ve altyapı yönetimine yönelik ürün, yazılım ve çözümleriyle günümüzün büyümekte olan mobil ve bulut bilgi işlem pazarlarını desteklemektedir. Global olanaklarımız, yerel bilgi birikimimiz ve Chloride, Liebert, NetSure, Trellis gibi markalarla uzun yıllara dayanan geçmişimizi bir araya getirerek dünyanın en olmazsa olmaz uygulamalarını güçlendirmeye yardımcı oluyoruz. Kaynakların ve uzmanlığın bu benzersiz kombinasyonu gerçekleştirebileceklerinizin önünü açar.

Vertiv'i Keşfedin

Bizi neyin motive ettiğini öğrenin. Yönetici ekibimizin idaresi altında ulaşmayı hedeflediğimiz vizyon. Kısa bir tarihçemiz ve iyi bir kurumsal vatandaş olma yönündeki çabalarımız.

Vizyon ve Misyon

Geleceğe dair bir vizyonumuz ve olasılıkları gerçeğe dönüştürmek üzere bir misyonumuz var.

Tarihçe

Yeni bir şirketin girişimci ruhu ile köklü bir liderin kaynakları ve ulaşabildiği pazarları bir araya getiriyoruz.

Kurumsal Video

Hayatlarımız, kritik teknolojilerin her zaman çalıştığı bir dünyaya bağlıdır. Şirket videomuz, bir doktorun ve kızının günlük yaşamını ve Vertiv teknolojilerinin ve hizmetlerinin, yaşadığımız bu dijital dünyanın hayati uygulamalarına güç veren altyapıyı nasıl desteklediğini gösteriyor.

Fact Sheet

Annual sales, flagship brands, service centers, number of employees and more can be found in our company fact sheet.

Vertiv Infographic

Learn more about the Vertiv name, mission, vision and flagship brands.

Bizi Takip Edin

Bizimle bağlantıda kalın, Web'deki en popüler sosyal medya ve sosyal paylaşım sitelerinde güncel mesajlarımızı takip edin.

EN SON SEKTÖR TRENDLERİ, TEKNOLOJİLER VE ÇÖZÜMLER

Commercial and Industrial

There’s no room for downtime in your world. This video shows how Vertiv delivers unmatched reliability with industrial power solutions able to withstand the harshest conditions. Our proactive service and maintenance programs led by knowle...

Haziran 28, 2017
Verimlilik

Powering the Gen 4 Data Center

Haziran 26, 2017
Veri Merkezi/Sunucu Barındırma/Hosting

Compute Power at the Edge of the Network

Scott Armul, VP and GM at DC Power and Outside Plant Products at Vertiv spoke with TIA NOW about the balance of using legacy networks and new infrastructures. Armul goes on to say that the trend of compute power being pushed to the edge o...

Haziran 27, 2017
INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon