The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Vertiv En Yeni Seri Konsolu Cihazının Özellikleriyle Edge/Internet of Things (IoT - Nesnelerin İnterneti) Uygulamalarına Ulaşacak

Mayıs 22, 2017

Kompakt ve ekonomik Avocent® ACS800, BT uzaktan erişimi ve Nesnelerin İnterneti bağlantısıyla perakende, eğitim ve finans alanlarında Edge pazar segmentlerini hedefliyor

İstanbul, Türkiye [22 Mayıs 2017]– Daha önce Emerson Network olarak bilinen Vertiv, bugün Internet of Things (IoT) özellikli cihazlar portföyünü genişleten yeni bir kompakt seri konsolu piyasaya süreceğini duyurdu. Bu seri konsol, geleneksel veri merkezinin ötesindeki pazar segmentleri için uzaktan izleme, out-of-band ve IoT bağlantısına yönelik bir çözüm sunacak. Yeni Avocent® ACS800 seri konsolu, 2016'nın sonbaharında sunulan Avocent ACS8000 seri konsolunun teknoloji platformundan yararlanıyor. Bununla birlikte, yeni tasarımı daha önce sınırlı alan veya bütçe nedeniyle kısıtlanan kullanıcılara erişilebilir kılan kompakt bir form faktörü ve ekonomik bağlantı özellikleri sunuyor. Avocent ACS800 seri konsolu, Haziran'da belirli ülkelerde piyasaya sürülecek ve bu yılın 3. çeyreğinde tüm dünyaya sunulacak.

Bu ek ürün platformu, Vertiv'in network içerisinde seri konsolların oynadığı rolü modernize etmek için göstermeye devam ettiği çabaları yansıtıyor. Yüksek kullanılabilirliği sağlama ve BT ekipmanlarının uzaktan yönetimini sağlama yeni Avocent ACS800 seri konsolunun temel özelliklerinden biri olmaya devam ederken, kompakt form faktörü ve düşük fiyatıyla birlikte yeni hedef bağlantı özellikleri, bu çözümü eğitim, finans ve perakende gibi birden fazla uzak konumu bulunan kullanıcıları içeren Edge ve IoT odaklı pazarlar için ideal kılıyor.

Vertiv'in başkan yardımcısı ve BT yönetimi ürünleri genel müdürü Jay Wirts, "Vertiv, bağlantı ekosistemi oluşturarak Edge müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanan BT yönetimi ürünlerinin geliştirilmesine yatırım yapıyor. Farklı segmentlere yönelik geniş portföyümüzün pazarda eşi benzeri yok. Yeni Avocent ACS800, raf gücü dağıtımı ve kesintisiz güç kaynağı sistemlerine sorunsuz bir şekilde bağlanıyor ve çevre izleme sensörleri, USB cihazları ve hatta otomatik transfer anahtarları ve HVAC kontrol sistemleri gibi diğer yapı sistemleriyle uzak Edge sitelerine bağlanma imkanı sunuyor. Bu özelliklerden yararlanabilmenin kilit noktası, bunları müşterinin boyut ve bütçe sınırlamalarına uyacak şekilde bir araya getirmektir." diyor.

Avocent ACS800 modellerinde, RS232, RS485 ve RS422'yi içeren çok protokollü seri desteğiyle iki, dört veya sekiz seri bağlantı noktası ve dört USB bağlantı noktası, çevre sensörü bağlantı noktası ve dijital çıkış bağlantı noktası bulunur. Çift Gigabit Ethernet bağlantı noktası, isteğe bağlı dahili analog modem ve doğrudan Vertiv'den ulaşılan ve Cradlepoint ile kurulan stratejik bir ortaklıkla desteklenen isteğe bağlı 4G/LTE hücresel yönlendiriciyle ağ bağlantısı kurulabilir. Avocent ACS800'ün montajı, masaüstünde veya aşağıdaki üç montaj setinden biriyle yapılabilir: 1U raf montajı, duvar montajı veya DIN rayı montajı.

Avocent ACS800 veya genişleyen seri konsolu uygulamaları portföyü hakkında daha fazla bilgi için www.VertivCo.com adresini ziyaret edin.

Vertiv hakkında
Vertiv; veri merkezleri, iletişim ağları ve ticari ve endüstriyel tesisler için önemli uygulamalar sağlayan kritik altyapılar tasarlar, uygular ve bunlar için servis hizmeti verir. Daha önce Emerson Network Power olarak bilinen Vertiv, ASCO®, Chloride®, Liebert®, NetSure™ ve Trellis™ markalarını içeren güç, ısı ve altyapı yönetimi çözümleri portföyüyle günümüzün büyüyen mobil ve bulut bilişim pazarlarına destek verir. 2016 mali yılındaki satış rakamları 4,4 milyar doları bulmuştur. Daha fazla bilgi için VertivCo.com adresini ziyaret edin.

İLETİŞİM
Yiğit Emre Güney
T +90216 586 79 79
E Yigit.Guney@VertivCo.com

 

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon