Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Vertiv Liebert® PCW Sınıfını En Yüksek Verimliliği Sağlayan Soğutulmuş Su Çözümüyle Genişletiyor

Mayıs 03, 2017

Yeni Liebert PCW yüksek soğutulmuş su delta T, orta ile küçük veri merkezlerine daha fazla soğutma kapasitesi ve 1,1'in altında pPUE değerleri sağlıyor

İstanbul, Türkiye [3 Mayıs, 2017] - Daha önce Emerson Network Power olarak bilinen Vertiv, bugün Liebert® PCW ürün ailesinin genişletilerek en yüksek enerji verimliliklerini ve orta ila büyük veri merkezleri için gelişmiş soğutma kapasiteleri sunmaya başlayacağını duyurdu. Avrupa, Orta Doğu, Afrika (EMEA), Asya Pasifik ve Güney Amerika'da sunulan Liebert PCW yüksek soğutulmuş su delta T serisi, tüm kritik altyapıları desteklemek için yüksek sıcaklıklarda freecooling çalışmalarını artırarak 1,1'in altında kısmi Güç Kullanım Verimliliği (pPUE) sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Liebert PCW sınıfı, 25 ila 220 kW arasında sunulur ve verimliliği artırmak ve sunuculara gerekli hava kaynağını sağlamak için tasarlanmış sektörün en gelişmiş teknolojisiyle donatılmıştır. Liebert PCW yüksek soğutulmuş su delta T sınıfının büyük soğutma kapasitesi, 20-32°C'lik su rejimleri ve en son ASHRAE grafiklerine uygun besleme hava sıcaklıkları sağlayacak şekilde optimize edilmiştir. Delta T, giriş ve çıkış su sıcaklığı arasındaki farkı temsil eder ve artışı, önemli enerji tasarrufları ve daha fazla soğutma kapasitesi sağlar. Soğutulmuş su sistemi, hem scroll hem de vidalı kompresörlerle sunulan Liebert AFC adyabatik freecooling chiller'lar ile bir araya geldiğinde daha da geliştirilerek üstün verimliliği garanti eder ve yıl boyunca freecooling çalışmasını en üst düzeye çıkarır.

Belirli bir SmartAisle algoritmasını temel alan entegre Vertiv ICOM kontrolü, gereksiz soğutma veya hava hareketine tek bir Watt bile harcamadan hava akışını sunucuların ihtiyaçlarına göre ayarlar. Ayrıca, Vertiv LIFE Services, uzaktan arıza tespiti ve önleyici izleme olanakları sunarak uzaktan servis uzmanlarına çalışmada görülebilecek her tür olağan dışı durumu hızlı bir şekilde tanımlamaları, tespit etmeleri ve çözümlemeleri için gereken gerçek zamanlı veri ve bilgileri sağlar ve böylece kritik varlıklarınızın sorumluluğunu üstlenmelerine imkan tanır.

Vertiv'in EMEA'daki ısı yönetimi başkan yardımcısı olan Kevin Brady, “Liebert PCW, BT yöneticilerine soğutma kapasitelerini artırmaları ve veri merkezlerinde enerji tüketimini iyileştirmeleri için tek bir adres sunuyor. Bu sınıf genişlemesi, kısa süre önce Frost & Sullivan tarafından EMEA bölgesindeki en kapsamlı veri merkezi soğutma ürünleri serisi olarak ilan edilen ödüllü portföyümüzü daha da büyütüyor. Bu, uzmanlık alanımızdaki kapsamlı bilgilerimizden ve müşterilerin ve danışmanların Vertiv çözümlerinin olanaklarını en zorlu koşullarda görmesini sağlayan Müşteri Deneyimi Merkezimiz sayesinde müşterilerimizi eksiksiz olarak anlamamızdan kaynaklanıyor. Portföyümüzü sürekli olarak geliştirerek geleceğin veri merkezi ihtiyaçlarını karşılayacak sınıfının en iyisi teknolojileri sunabiliyoruz.” dedi.

Frost & Sullivan'da kıdemli sektör analisti olan Gautham Gnanajothi, 2017 EMEA Veri Merkezi Soğutma Ürünü Liderlik Ödülü açıklandıktan sonra, "Vertiv'in teknoloji uzmanlığıyla desteklenen yeni ürün lansmanları, daha fazla müşteri kazanmasına ve mevcut müşterilerini elinde tutmasına imkan tanıyacak. Vertiv’in güçlü Ar-Ge kültürü ve kapsamlı fikri mülkiyeti, şirket ürünlerinin bir adım öne çıkmasını sağlamış ve şirkete son derece rekabetçi bir pazarda benzersiz bir avantaj sunmuştur.” dedi.

Vertiv ısı yönetimi hakkında daha fazla bilgi için www.VertivCo.com/Thermal-Management adresini ziyaret edin.

Vertiv hakkında
Vertiv; veri merkezleri, iletişim ağları ve ticari ve endüstriyel tesisler için önemli uygulamalar sağlayan kritik altyapılar tasarlar, uygular ve bunlar için servis hizmeti verir. Daha önce Emerson Network Power olarak bilinen Vertiv, ASCO®, Chloride®, Liebert®, NetSure ve Trellis markalarını içeren güç, ısı ve altyapı yönetimi çözümleri portföyüyle günümüzün büyüyen mobil ve bulut bilişim pazarlarına destek verir. 2016 mali yılındaki satış rakamları 4,4 milyar doları bulmuştur. Daha fazla bilgi için VertivCo.com adresini ziyaret edin.

İLETİŞİM
Lara Bunston
T +44 208 618 2821
E lara.bunston@fhflondon.co.uk

INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon