The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Vertiv, Teknolojik İnovasyonları ve Müşteriye Odaklı yaklaşımı İyileştirebilmek için Isı Yönetimi Grubunda Customer Experience Center’ı Genişletiyor

Haziran 05, 2018

Son teknoloji Adiyabatik Freecooling Chiller İnovasyon Laboratuvarı, en son ısı yönetim teknolojilerini geliştirmek ve gerçek saha şartları altında performansı test etmek üzere tasarlanmıştır

İstanbul, Türkiye [4 Haziran 2018] – Eski adı Emerson Network Power olan Vertiv, İtalya'nın Padova kentinde bulunan Isı Yönetimi Grubunda Customer Experience Center’ı yüksek teknoloji ürünü yeni Adiyabatik Freecooling Chiller İnovasyon Laboratuvarı'nın açılacağını bugün duyurdu. Sınıfında eşi olmayan olan bu tesis, tek bir konumda altı yenilik laboratuvarına sahiptir. Merkez; kesintisiz Ar-Ge ve ürün testlerinin yanı sıra mevcut ve gelecek müşterileri Vertiv'in ödüllü ısı yönetimi portföyüyle tanıştırmak ve müşterilerin çok sayıda teknolojiyi doğrudan deneyerek hangisinin kendi özel ihtiyaçlarına en uygun olduğunu değerlendirmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Dünyanın dört bir yanından Ar-Ge ve mühendislik uzmanlarının kesintisiz danışmanlığıyla desteklenen bu Merkez'i ziyaret etmeye gelen müşteriler, pompalı soğutucudan buharlaşmalı teknolojilere uzanan en kapsamlı soğutma ekipmanı yelpazesini tek bir çatı altında görebilir. En yeni Adiyabatik Freecooling Chiller İnovasyon Laboratuvarı, 1,5 MW'a kadar olan soğutucuları, -10 ile +55 °Cgibi zorlu çalışma şartları altında test etmek için eşsiz bir olanak sunar. Yeni laboratuvarın eklenmesiyle birlikte Merkez, toplam kurulu kapasitesi rakipsiz 5 MW'a varan sonsuz test noktasında kısmi yükleri simüle etme konusunda üstün bir kapasiteye sahiptir.

Vertiv'in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı Giordano Albertazzi, “Ödüllü portföyümüz süregelen Ar-Ge yatırımlarının ve müşteri geribildirimlerinin sürekli analiz edilmesinin bir sonucudur. Bu yeni Laboratuvar, endüstri lideri teknolojiler geliştirmeye odaklandığımızı ve müşterilere ürünler hakkında ileri düzey bilgi sunmaya verdiğimiz önemi ortaya koymaktadır. Gerçekleştirilen her bir kurulumun birbirinden farklı olduğunun farkındayız; bu nedenle, her bir tesise özgün tasarımı ve ihtiyaçları için doğru olan ekipmanı yerleştirmek çok önemlidir. Customer Experience Center'lar tüm teknolojilerin nasıl çalıştığını görmek ve müşterilerle işbirliği içinde kendi şartları altında söz konusu olan gereklilikleri karşılamak için en iyi çözümün uygulanmasını sağlamak için en iyi mekandır.
Vertiv ısı yönetimi portföyü hakkında daha fazla bilgi için www.VertivCo.com/Thermal-Management adresini ziyaret edin.

Vertiv hakkında
Vertiv; veri merkezleri, iletişim ağları ve ticari ve endüstriyel tesisler için önemli uygulamalar sağlayan kritik altyapılar tasarlar, uygular ve bunlar için servis hizmeti verir. Daha önce Emerson Network Power olarak bilinen Vertiv, Chloride®, Liebert®, NetSure™ ve Trellis™ markalarını içeren güç, ısı ve altyapı yönetimi çözümleri portföyüyle günümüzün büyüyen mobil ve bulut bilişim pazarlarına destek verir. Daha fazla bilgi için VertivCo.eu adresini ziyaret edin.

BASIN İLETİŞİMİ
Yiğit Emre Güney
T +90 216 586 79 00
E yigit.guney@vertivco.com

GÖRSELLERİ İNDİRİN
INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon