Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Investors

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Image alternative text
Modüler ve Konteyner Veri Merkezi Çözümleri
Kasım 02, 2017
Webinar (11:00 AM EET)


Kritik IT altyapısına sahip şirketler, veri merkezi altyapı ürünleri sunan firmaların günümüzdeki teknolojik gelişimleri ile birlikte bina tip veri merkezi, prefabrik modüler veri merkezi ve konteyner veri merkezi çözümleri arasında artık karar verme şansına sahipler.

Modüler ve konteyner veri merkezi çözümlerinde fabrika koşullarında imalat yapıldığı için ve üretici firmanın yetkin personeli gözetiminde veri merkezi çözümü tasarlanıp uygulandığı için güvenilirlik seviyesi yüksek yapılar meydana getirilmektedir. Ayrıca fabrika koşullarında imal edilen veri merkezinin tekrar aynı fabrikada uzman personeller eşliğinde test edilmesi ile güvenilirlik durumu ispatlanmaktadır.

Konteyner ve modüler tip veri merkezi yaklaşımının maliyet ve zaman kazandıran faydaları, veri merkezi yöneticileri ve işletici personelleri için giderek önem kazanmakta ve bu durum ile birlikte IT altyapısı verimli bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Tüm cevaplar için Vertiv “Modüler ve Konteyner Veri Merkezi Çözümleri”  konulu online ve interaktif gerçekleşecek web yayınımıza katılabilirsiniz.

Web yayını, aşağıdaki konularda sizlere bilgi sağlayacaktır;

  • Konteyner ve Modüler Veri Merkezi nedir?
  • Konteyner ve Modüler Veri Merkezi çözümlerinin avantajları,
  • Konteyner ve Modüler Veri Merkezi çözümlerinde Vertiv yetenekleri,
  • Çözüm ve Ürün detayları,
  • Konteyner ve Modüler Veri Merkezi çözüm örnekleri.
INVESTORS
Genel Bakış

Dil ve Lokasyon