Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Dotychczasowy dystrybutor producenta będzie oferować portfolio Vertiv rozszerzone o rozwiązania z zakresu zasilania gwarantowanego, szaf rack oraz zarządzalnych listew PDU.

Warszawa, Polska (22 maja 2018 r.) – Firma Vertiv, dawniej Emerson Network Power, ogłosiła rozszerzenie współpracy z dotychczasowym dystrybutorem z wartością dodaną (VAD) – firmą Alstor w Polsce. Nowy kontrakt wszedł w życie z początkiem maja. Współpraca trwała nieprzerwanie od 2003 roku, a Alstor był wiodącym dystrybutorem rozwiązań Vertiv z zakresu bezpiecznego zdalnego dostępu do infrastruktury IT marki Avocent, w skład których wchodzą przełączniki KVM, serwery konsol oraz oprogramowanie zarządzające. Od początku współpracy Alstor realizował pionierskie i innowacyjne implementacje rozwiązań i oprogramowania Vertiv w największych przedsiębiorstwach sektora telekomunikacyjnego i finansowego w Polsce. Zapewniały one ciągłość pracy krytycznych systemów i łatwość zarządzania infrastrukturą IT. Rozszerzenie oferty dystrybutora o rozwiązania z zakresu zasilania gwarantowanego, szaf rack i zarządzalnych listew PDU zwiększy kompetencje Alstor w zakresie dostarczania kompleksowej infrastruktury dla serwerowni i centrów danych, a firmie Vertiv umożliwi szersze dotarcie oraz lepsze adresowanie potrzeb partnerów i integratorów.

„Dodanie do naszej oferty kolejnych grup produktowych Vertiv jest naturalnym następstwem naszej długotrwałej współpracy, lecz także odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie naszych partnerów na kompleksowe rozwiązania jednego, sprawdzonego dostawcy” – powiedział Jarosław Kupiec, Dyrektor ds. Rozwoju Alstor (Secure Data Solutions). „Nie bez znaczenia były także wyniki sprzedaży rozwiązań Avocent, które udało się uzyskać dzięki pomocy jaką otrzymujemy od zespołu wsparcia sprzedaży firmy Vertiv oraz dzięki współpracy z naszymi partnerami aktywnie promującymi rozwiązania firmy w Polsce” – dodał.

„Ze względu na dynamiczny wzrost kanału partnerskiego potrzebowaliśmy wsparcia wykwalifikowanego zespołu. Załoga Alstor składa się z ekspertów w zakresie rozwiązań Vertiv, dlatego jest w stanie efektywnie obsługiwać polski rynek centrów danych. Jestem przekonany, że doświadczenie techniczne Alstor w połączeniu z zaangażowaniem i pasją zespołu są kluczowymi elementami naszego wspólnego sukcesu – podsumował Ireneusz Pacuła, Dyrektor Sprzedaży IT Channel w regionie Europy Wschodniej w Vertiv.

Dodatkowe informacje na temat portfolio produktów Vertiv można znaleźć na stronach Vertiv.pl oraz Alstor.pl.

O firmie Vertiv
Vertiv projektuje, tworzy i serwisuje infrastrukturę o znaczeniu krytycznym dla kluczowych systemów i aplikacji w centrach danych, sieciach komunikacyjnych oraz w obiektach handlowych i przemysłowych. Firma Vertiv, wcześniej znana jako Emerson Network Power, oferuje wsparcie dla rozwijających się rynków technologii mobilnych i chmurowych dzięki szerokiej gamie systemów do zarządzania energią, systemów klimatyzacji precyzyjnej oraz rozwiązań do zarządzania infrastrukturą. Portfolio firmy Vertiv obejmuje produkty takich marek jak Chloride®, Liebert®, NetSure™ i Trellis™. Więcej informacji można znaleźć na stronie Vertiv.pl.

O firmie Alstor
Alstor prowadzi działalność na polskim rynku IT już od 1987 roku i jest jedną z najstarszych istniejących prywatnych firm komputerowych. Oprócz oferty handlowej, Alstor oferuje swoim partnerom szczegółowe konsultacje w zakresie projektowania inwestycji dla klientów końcowych. Firma prowadzi kompleksową obsługę projektów obejmującą instalacje, wdrożenia oraz testowanie implementowanych rozwiązań. Więcej informacji można znaleźć na stronie Alstor.pl.


KONTAKT DLA MEDIÓW

Po stronie Vertiv:
Eliza Gut
T + 48 22 607 25 17
E eliza.gut@vertivco.com

Po stronie Alstor:
Karolina Trojanowska
T + 48 22 510 24 00
E k.trojanowska@alstor.com.pl

INVESTORS
Charakterystyka ogólna

Język i lokalizacja