Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Firma Vertiv™ wprowadza w pełni zintegrowany system dla mikrocentrów danych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce

marca 22, 2017

Najnowsza wersja SmartCabinet™ to gotowe, ekonomiczne i niewielkie rozwiązanie, które eliminuje konieczność tworzenia złożonych pomieszczeń komputerowych

[22 marca 2017 r.] — firma Vertiv™, dawniej Emerson Network Power, ogłosiła w dniu dzisiejszym wprowadzenie rozwiązania Vertiv SmartCabinet™ w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (region EMEA). Vertiv SmartCabinet to innowacyjne podejście do wdrażania mikrocentrów danych z pełną infrastrukturą IT w całkowicie zintegrowanej obudowie. Zawarta w jednym prostym, inteligentnym systemie jednostka plug and play zawiera rozwiązania z zakresu klimatyzacji precyzyjnej, rozdziału mocy, zdalnego monitoringu, zarządzania infrastrukturą oraz wydajne systemy zasilania gwarantowanego firmy Liebert®.

„Mikrocentra danych na krawędzi sieci to kwestia niezwykle ważna dla wielu firm, ale tworzenie i wyposażanie obiektów w tempie wystarczająco szybkim do spełnienia rosnących wymagań w zakresie danych stało się problemem,” powiedział Appal Chintapalli, wiceprezes ds. zintegrowanych systemów rackowych w firmie Vertiv na region EMEA. „W pełni zintegrowane rozwiązanie SmartCabinet, które łączy wszystkie elementy potrzebne do stworzenia mikrocentrum danych w jednym urządzeniu, eliminuje konieczność tworzenia złożonych pomieszczeń komputerowych, jednocześnie ułatwiając wdrażanie systemów. Ten system to element spełniający wymagania mikrocentrów danych o ograniczonej powierzchni, a także firm poszukujących metody szybkiej rozbudowy pomieszczeń serwerowych i węzłów lokalnych wspierających zwiększone potrzeby w zakresie przetwarzania danych i dostarczania zawartości, na przykład w obliczeniach mobilnych i IoT (Internet of Things).”

SmartCabinet to wstępnie zaprojektowane, skonfigurowane i przetestowane rozwiązanie, które zapewnia zgodność systemową, wysoką wydajność i niezawodność. Gotowe do użytku urządzenie o niewielkich rozmiarach eliminuje konieczność tworzenia dedykowanych pomieszczeń IT. Urządzenie SmartCabinet zaprojektowano do szerokiej gamy zastosowań, takich jak obiekty telekomunikacyjne, sklepy i oddziały firm, jak również firmy z różnych branż, w tym placówki edukacyjne, medyczne, finansowe, rządowe, transportowe i outsourcingowe.

Firma Vertiv przedstawi produkt SmartCabinet na targach CeBIT, globalnej imprezie związanej z biznesem cyfrowym, która odbędzie się od 20 do 24 marca w Hanowerze w Niemczech. Zapraszamy do hali 12, na stanowisko D79, gdzie będzie można przyjrzeć mu się osobiście, a także omówić rozwiązania z zakresu infrastruktury i rozwiązania dla Edge oferowane przez firmę Vertiv. Dodatkowe informacje na temat produktu SmartCabinet można znaleźć na stronie www.VertivCo.com/SmartCabinet.

O firmie Vertiv
Firma Vertiv projektuje, tworzy i udostępnia w formie usług infrastrukturę o znaczeniu krytycznym dla kluczowych systemów i aplikacji w centrach danych, sieciach komunikacyjnych oraz w zakładach handlowych i przemysłowych. Firma Vertiv, wcześniej znana jako Emerson Network Power, oferuje wsparcie rozwijających się rynków technologii mobilnych i chmurowych dzięki szerokiej gamie systemów do zarządzania energią, systemów klimatyzacji precyzyjnej oraz rozwiązań do zarządzania infrastrukturą. Portfolio firmy Vertiv obejmuje rozwiązania takich marek jak ASCO®, Chloride®, Liebert®, NetSure™ i Trellis™. Sprzedaż w roku fiskalnym 2016 osiągnęła 4,4 mld USD. Więcej informacji można znaleźć na stronie VertivCo.com.

KONTAKT DLA MEDIÓW
Lara Bunston
T +44 208 618 2821
E Lara.Bunston@fhflondon.co.uk 

INVESTORS
Charakterystyka ogólna

Język i lokalizacja