Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Firma Vertiv wprowadza na rynek kompaktowy i efektywny kosztowo zasilacz do zastosowań o znaczeniu krytycznym

listopada 27, 2017

Innowacyjne rozwiązanie Liebert® EXS oferuje bardzo wydajną ochronę zasilania przy optymalizacji zajmowanej powierzchni

Warszawa, Polska [27 listopada 2017 r.] — firma Vertiv, znana wcześniej jako Emerson Network Power, ogłosiła wprowadzenie nowego rozwiązania do swojego portfolio wielokrotnie nagradzanych produktów - zasilacz awaryjny Liebert® EXS. Liebert EXS to monolityczny, beztransformatorowy zasilacz UPS o kompaktowej konstrukcji, zapewniający wysoką gęstość mocy i maksymalną moc czynną do 40 stopni Celsjusza. Wyjątkowa sprawność podwójnej konwersji do 96,2% umożliwia redukcję zarówno całkowitego kosztu posiadania (TCO), jak i negatywnego wpływu na środowisko.

Liebert EXS będzie początkowo dostępny w zakresach mocy od 10 do 20 kVA w regionie EMEA. Zasilacz posiada najmniejsze w tym zakresie mocy rozmiary na rynku — do połowy wielkości urządzeń oferowanych przez firmy konkurencyjne. Dzięki kompaktowej konstrukcji możliwe było osiągnięcie zoptymalizowanej konfiguracji baterii, ponieważ wewnętrzna architektura obudowy umożliwia pomieszczenie do czterech łańcuchów baterii, eliminując tym samym konieczność posiadania zewnętrznej szafy bateryjnej, przy równoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów instalacji i optymalizacji przestrzeni. Wszystko to sprawia, że zasilacz Liebert EXS jest doskonałym rozwiązaniem zarówno do instalacji informatycznych, jak i innych zastosowań o znaczeniu krytycznym. Ponadto Liebert EXS jest w stanie zasilać zróżnicowane systemy bezpieczeństwa określone w normie EN 50171, takie jak oświetlenie awaryjne i instalacje gaśnicze, a także w transporcie i w obiektach służby zdrowia, obiektach handlowych i publicznych.

„W firmie Vertiv nieustannie inwestujemy w nowe technologie i rozwijamy je, aby zapewnić naszym klientom w Polsce i na całym świecie rozwiązania o parametrach przewyższających oczekiwania. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i tym bardziej cieszy nas stale rosnąca liczba podmiotów współpracujących” - powiedział Bartosz Biernacki, Country Manager w Vertiv Poland. "Gwarancja sprawności urządzenia już nie wystarcza. Liczy się znaczna redukcja bieżących kosztów operacyjnych, a co za tym idzie - całkowitego kosztu posiadania, lecz także zmniejszenie śladu ekologicznego, a wszystko to przy jak najmniejszym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Odpowiedzią na zwiększone wymagania jest właśnie zasilacz Liebert EXS". 

Podobnie jak w przypadku pozostałych systemów zasilania awaryjnego firmy Vertiv, zasilacz Liebert EXS także można uzupełnić o usługi Vertiv LIFE™, czyli złożone usługi zdalnej diagnostyki i konserwacji, których zadaniem jest wczesne ostrzeganie o przekroczonych granicach tolerancji i wszelkich stanach alarmowych, gwarantujące w ten sposób aktywną i skuteczną konserwację, szybkie reagowanie na zdarzenia i zdalne rozwiązywanie problemów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Ponadto platforma do zarządzania infrastrukturą centrów danych (DCIM) Vertiv Trellis umożliwia optymalizację infrastruktury informatycznej i infrastruktury obiektu centrum danych w czasie rzeczywistym.

Rozwiązanie Liebert EXS przeszło wszechstronne testy w nowoczesnym Customer Experience Center firmy Vertiv w Bolonii we Włoszech. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.vertivco.com/Liebert-EXS-PL

O firmie Vertiv
Vertiv projektuje, tworzy i udostępnia w formie usług infrastrukturę o znaczeniu krytycznym dla kluczowych systemów i aplikacji w centrach danych, sieciach komunikacyjnych oraz w zakładach handlowych i przemysłowych. Firma Vertiv, wcześniej znana jako Emerson Network Power, oferuje wsparcie dla rozwijających się rynków technologii mobilnych i chmurowych dzięki szerokiej gamie systemów do zarządzania energią, systemów klimatyzacji precyzyjnej oraz rozwiązań do zarządzania infrastrukturą. Portfolio firmy Vertiv obejmuje produkty takich marek jak Chloride®, Liebert®, NetSure i Trellis. Sprzedaż w roku fiskalnym 2016 osiągnęła 4,4 mld USD. Więcej informacji można znaleźć na stronie VertivCo.com.

KONTAKT
Ben Fletcher
Nr tel.: +44 208 618 2844
Adres e-mail: ben.fletcher@fhflondon.co.uk

INVESTORS

Język i lokalizacja