Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Vertiv uhonorowany trzema najważniejszymi nagrodami branżowymi przez Frost & Sullivan

marca 15, 2017

Dzięki swym innowacyjnym rozwiązaniom dla centrów danych firma Vertiv osiąga uznanie na całym świecie 

[15 marca 2017] - firma Vertiv, dawniej Emerson Network Power, poinformowała o wyróżnieniu nagrodami EMEA Product Leadership Award 2017 zarówno w kategorii systemów zasilania gwarantowanego (UPS) jak i w kategorii chłodzenia centrum danych. W oparciu o swoją niezależną analizę rynku centrów danych, Frost & Sullivan rozpoznał unikalną przewagę firmy Vertiv na wysoce konkurencyjnym rynku. Jej silny dział R&D, duże zasoby własności intelektualnej, oraz inicjatywy podejmowane na podstawie informacji uzyskanych od klientów pomogły Vertiv zidentyfikować i rozwiązać obecne i przyszłe problemy branży.

Doskonałość rozwiązań z zakresu klimatyzacji precyzyjnej

Firma Vertiv oferuje najszerszą i najbardziej kompleksową gamę produktów do chłodzenia centrum danych w regionie EMEA, a każdy produkt posiada dodatkowe unikalne cechy i funkcjonalności. W ciągu ostatnich 18 miesięcy Vertiv uruchomił 10 produktów chłodzących ukierunkowanych w szczególności na techniczną wydajność i łatwość użytkowania. Stale wzbogacając swoją ofertę poprzez wprowadzanie nowych produktów i ulepszeń, firma Vertiv była w stanie nadążyć za szybko zmieniającymi się potrzebami klientów.

„Vertiv utrzymuje się na pozycji lidera, po raz kolejny udowadniając swoją doskonałość w zakresie innowacji i pozycjonowania produktów, co spotyka się z pozytywnym odzewem ze strony klientów. Nasza niezależna analiza ujawniła, jak firma Vertiv umocniła się w roli prekursora i lidera produktów w branży chłodniczej w regionie EMEA”, powiedział starszy analityk branży z firmy Frost & Sullivan, Gautham Gnanajothi. „Prężnie działający dział R&D w połączeniu z dużymi zasobami własności intelektualnej, pozwolił firmie Vertiv zademonstrować prawdziwe zróżnicowanie produktów, co ostatecznie zapewniło jej unikalną przewagę na wysoce konkurencyjnym rynku”.

Lider w zakresie zasilania gwarantowanego

Po dokonaniu analizy coraz bardziej konkurencyjnego rynku systemów zasilania gwarantowanego (UPS), Frost & Sullivan uhonorował Vertiv nagrodą EMEA UPS Product Leadership Award za konsekwentne dostarczanie produktów UPS najwyższej jakości, które odpowiadają wymaganiom użytkowników końcowych. Frost & Sullivan szczególnie podkreśla rozwijanie linii produktów i najnowocześniejszych technologii przez Vertiv, takich jak innowacyjny produkt Liebert® Trinergy™ Cube, jako klucz do sukcesu na drodze do uzyskania tego wyróżnienia.

„Vertiv jest wybitnym producentem systemów UPS, który konsekwentnie plasuje się w pierwszej trójce na światowym rynku zasilaczy UPS. Firma osiągnęła tę niezwykłą pozycję poprzez całkowite zrozumienie oczekiwań klienta i wymagań produktowych”, powiedział Gnanajothi. „Wysiłki mające na celu zapewnienie jakości i niezawodności, by zbudować silną markę, pozwoliły firmie zdobyć imponującą bazę klientów na całym świecie. Dzięki pozycji lidera w jakości produktów i technologii, inicjatywy te pozwoliły Vertiv osiągnąć znaczny wzrost w 2016 roku”.

Najwyższa jakość zintegrowanych rozwiązań modułowych

Te dwa wyróżnienia w obszarze EMEA pojawiły się niedługo po otrzymaniu przez Vertiv innego prestiżowego wyróżnienia od Frost & Sullivan - 2016 Asia-Pacific Modular Data Centre Customer Value Leadership Award, za osiągnięcie pozycji lidera jakości w zakresie modularnych centrów danych na obszarze Azji i Pacyfiku w roku 2016. Vertiv został uhonorowany za swoje nieustanne ukierunkowanie na potrzeby klienta, w połączeniu z doskonałą jakością produktu, oraz zapewnianie klientom najlepszej wartości na rynku modułowych centrów danych w tym regionie.

Vertiv oferuje rozwiązania dla modułowych i prefabrykowanych centrów przetwarzania danych, zapewniające najlepszą w branży skalowalność i elastyczność, które zostały wyróżnione za skrócenie czasu wdrożenia o 50 procent w stosunku do tradycyjnych konstrukcji centrów danych. Zostały one z powodzeniem zastosowane w kluczowych projektach infrastrukturalnych na całym świecie, szczególnie w rozwiązaniach telekomunikacyjnych w Australii, na Filipinach i w Birmie.

„Naszym celem od zawsze była ochrona kluczowych technologii naszych klientów, a ponieważ wyzwania i wymagania stale rosną, angażujemy się w odnajdywanie nowych sposobów, by móc stale pomagać im w umacnianiu ich najważniejszych aplikacji”, powiedział Giordano Albertazzi, dyrektor Vertiv w regionie EMEA. „Jesteśmy szczęśliwi, że zostaliśmy uhonorowani przez Frost & Sullivan tymi trzema nagrodami w regionach EMEA i APAC. Podkreślają one naszą innowacyjność i stałe zaangażowanie wobec naszych klientów na całym świecie."

Przeczytaj artykuły prasowe Frost & Sullivan, aby dowiedzieć się więcej na temat nagród EMEA:

O firmie Vertiv
Firma Vertiv projektuje, tworzy i udostępnia w formie usług infrastrukturę o znaczeniu krytycznym dla kluczowych systemów i aplikacji w centrach danych, sieciach komunikacyjnych oraz w zakładach handlowych i przemysłowych. Firma Vertiv, wcześniej znana jako Emerson Network Power, oferuje wsparcie rozwijających się rynków technologii mobilnych i chmurowych dzięki szerokiej gamie systemów do zarządzania energią, systemów klimatyzacji precyzyjnej oraz rozwiązań do zarządzania infrastrukturą. Portfolio firmy Vertiv obejmuje rozwiązania takich marek jak ASCO®, Chloride®, Liebert®, NetSure™ i Trellis™. Sprzedaż w roku fiskalnym 2016 osiągnęła 4,4 mld USD. Więcej informacji można znaleźć na stronie VertivCo.com.

Kontakt:
Lara Bunston
T +44 208 618 2821
E Lara.Bunston@fhflondon.co.uk

O firmie Frost & Sullivan
Frost & Sullivan, Growth Partnership Company, współpracuje z klientami nad wykorzystywaniem wizjonerskich innowacji mających sprostać globalnym wyzwaniom i nad związanymi z nimi możliwościami rozwoju, które wykreują lub wyeliminują dzisiejszych uczestników rynku. Firmad ponad 50 lat zajmuje się opracowywaniem strategii wzrostu dla klientów ze światowej listy 1000 największych firm, a także dla nowo powstałych przedsiębiorstw oraz firm z sektora publicznego i społeczności inwestorów. Skontaktuj się z Frost & Sullivan: Rozpocznij dyskusję.

Kontakt:
Chiara Carella
T +44 (0) 207.343.8314
E chiara.carella@frost.com

INVESTORS

Język i lokalizacja