Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Założenia dotyczące inteligentnych rozdzielnic o wysokiej dostępności do montażu w szafie

marca 28, 2017

Centra danych przechodzą obecnie okres intensywnych zmian. Zarządzający centrami danych starają się sprostać rosnącym wymaganiom dotyczącym wydajności, uwzględniając jednocześnie ograniczenia budżetów i inicjatywy w zakresie energooszczędności, a także radzić sobie z wyzwaniami związanymi z nowymi technologiami, takimi jak wirtualizacja czy środowisko chmury.

Ponieważ środowiska centrów danych stają się coraz bardziej dynamiczne i złożone, wiele organizacji wykazuje zapobiegawcze podejście w zakresie zarządzania i uzyskiwania większej kontroli nad działaniem centrów danych, aby utrzymywać lub zwiększać dostępność w coraz gęstszych środowiskach obliczeniowych przy jednoczesnym obniżaniu kosztów i zwiększaniu wydajności. Jednym z możliwych obszarów doskonalenia są szafy oraz nabierające coraz większego znaczenia inteligentne rozdzielnice (PDU) do montażu w szafie.

Jako ostatnie ogniwo w łańcuchu zasilania o krytycznym znaczeniu dla środowiska IT, inteligentne rozdzielnice PDU do montażu w szafach stają się strategicznym zasobem w kwestii osiągania wysokiej dostępności dzięki podniesieniu poziomu reakcji oraz zmianie wydajności i gęstości centrów danych. Szybkie zmiany w dziedzinie zarządzania infrastrukturą centrów danych (DCIM) jeszcze bardziej przyczynia się do zwiększenia roli inteligentnych rozdzielnic do montażu w szafach centrów danych. Zarządzający centrami danych korzystają z zalet nowych technologii, takich jak, dostęp do zużycia energii przez szafy i sprzęt, dostęp do danych warunków otoczenia szaf, możliwość bezpośredniego sterowania sprzętem IT czy zarządzanie wydajnością na poziomie szaf czy zarządzanie energią.

W tym dokumencie White Paper omówimy założenia, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupu inteligentnych rozdzielnic do montażu w szafach, tak aby uzyskać rozwiązanie o rzeczywiście wysokiej dostępności.

Pięć aspektów wysokiej dostępności w przypadku inteligentnych rozdzielnic do montażu w szafach:

  • Niezawodność
  • Funkcjonalność
  • Odporność na awarie
  • Możliwość naprawy
  • Możliwość przystosowania.
INVESTORS
Charakterystyka ogólna

Język i lokalizacja