The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Emerson Network Power przedstawia nową generację platformy zasilania stałoprądowego NetSure™ DC

stycznia 21, 2014

Nowa kompaktowa siłownia telekomunikacyjna NetSure™ 5100 to pierwszy system nowej serii rozwiązań i modułów zasilania stałoprądowego, którepozwalają zwiększyć niezawodność i zmniejszyć wydatki opex

Warszawa [21 stycznia 2014 r.] — Emerson Network Power, jednostka organizacyjna spółki Emerson (NYSE: EMR) i globalny lider w zakresie maksymalizacji niezawodności, prędkości wdrażania i wydajności rozwiązań w dziedzinie sieci telekomunikacyjnych, zaprezentowała dzisiaj nową generację wiodącej na rynku platformy zasilania stałoprądowego NetSure™ DC wykorzystującej systemy i elementy pozwalające zmniejszyć koszty operacyjne oraz zwiększyć niezawodność centralowych i dostępowych obiektów sieci telekomunikacyjnych.

Nowa platforma NetSure obsługuje obecnie ewoluującą architekturę sieciową oraz nowe i rodzące się technologie, które będą stanowić podwaliny dla sieci telekomunikacyjnych przyszłości. Platforma obejmuje siłownie telekomunikacyjne, prostowniki, konwertery i powiązane komponenty, które będą wprowadzane na rynek od 2014 roku. Wszystkie systemy są zaprojektowane tak, aby można je było wdrożyć w różnych typach sieci oraz środowiskach pracy, a także dostosować do zmieniających się wymogów sieci telekomunikacyjnych, ich wyposażenia i warunków.

„To początek wielkiej rewolucji nie tylko dla Emerson Network Power i naszej platformy NetSure, ale również dla klientów na całym świecie", mówi Gary Niederpruem, wiceprezydent ds. globalnego marketingu w Emerson Network Power. „Nasze systemy zasilania stałoprądowego NetSure już od dekady wyznaczają standardy w branży, a nowa platforma NetSure opiera się na tym sukcesie, wykorzystując ulepszone rozwiązania, które można stosować do zasilania stałoprądowego w centralowych i dostępowych obiektach sieci telekomunikacyjnych lub w centrach przetwarzania danych przystosowanych do zasilania DC. Te nowe systemy zasilania zapewniają bezkonkurencyjną elastyczność sieciową i finansową poprzez wykorzystanie nowych technologii i architektury pozwalającej stopniowo zmniejszać koszty operacyjne i nakłady kapitałowe".

Pierwszy moduł nowej platformy, wysokosprawny prostownik 2000 W eSure™, został wprowadzony w połowie 2013 roku i jest globalnie dostępny do użycia w systemach zasilania nowej generacji NetSure na całym świecie. Ten najmniejszy dostępny na rynku prostownik 2000 W pozwala zmniejszyć powierzchnię zajmowaną przez systemy, które obsługuje.

Siłownia telekomunikacyjna NetSure 5100 — pierwszy system zasilania DC nowej platformy — została dzisiaj wypuszczony na rynek EMEA, a podobne systemy zostaną wkrótce wprowadzone do sprzedaży w pozostałych rejonach świata.

Zaprojektowany specjalnie na potrzeby dostępowych obiektów telekomunikacyjnych system zasilania NetSure 5100 reprezentuje wyższą gęstość mocy nowej platformy, zmniejszając rozmiary i powierzchnię zajmowaną przez system oraz maksymalizując cenną przestrzeń dostępną dla innych urządzeń. Obsługuje od trzech do dwunastu prostowników eSure 2000 W, które gwarantują sprawność systemu na poziomie 96 procent i zapewniają znaczny spadek zużycia energii nawet przy niskich obciążeniach dzięki pracy w trybie ECO. Niezrównana tolerancja systemu na różne warunki pracy, udoskonalona architektura oraz inteligentne monitorowanie i sterowanie sprawiają, że te najbardziej niezawodne na rynku systemy zasilania DC są jeszcze bardziej solidne i wytrzymałe.

NetSure 5100 może być wyposażony w standardową jednostkę sterującą lub zaawansowaną opcję obsługującą ulepszone zarządzanie obciążeniem. Zdalne zarządzanie i aktualizacje oprogramowania są dostępne z poziomu przeglądarki internetowej obsługującej dostęp za pośrednictwem wielu bramek, co pozwala na szybkie wdrożenie, aktualizację i obsługę serwisową.

„Sieci telekomunikacyjne stale ewoluują, czasem w niezwykłym tempie", mówi Niederpruem. „Wraz ze zwiększonym zapotrzebowaniem na wysokoprzepustowe aplikacje i przesył obrazu dostawcy starają się zmniejszyć dystans dzielący dane od klienta, dzięki czemu mogą być one dostarczane szybciej i wydajniej. Nowa generacja platformy zasilania NetSure DC pozwala sieciom zwiększyć przepustowość, rozszerzyć pokrycie i świadczyć usługi nowej generacji".

W celu uzyskania dalszych informacji na temat platformy zasilania nowej generacji NetSure, proszę odwiedzić stronę www.EmersonNetworkPower.eu/NetSure. W celu uzyskania dalszych informacji o produktach i rozwiązaniach Emerson Network Power przeznaczonych dla telekomunikacji proszę odwiedzić stronę www.EmersonNetworkPower.eu/EnergySystems.

Emerson Network Power — informacje
Emerson Network Power, jednostka organizacyjna spółki Emerson (NYSE:EMR), maksymalizuje niezawodność, prędkość wdrażania i wydajność operacyjną dla sieci telekomunikacyjnych. Jako renomowany lider w sektorze inteligentnych technologii infrastruktury spółka Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania z możliwością szybkiego wdrożenia, które zapewniają wydajność oraz niezmienną niezawodność niezależnie od wymogów sieci. Nasze rozwiązania obsługują lokalni serwisanci Emerson Network Power na świecie. Więcej informacji o produktach i usługach Emerson Network Power znajdą Państwo na stronie www.EmersonNetworkPower.eu.

Emerson — informacje
Emerson (NYSE: EMR), z siedzibą w St. Louis, Missouri (USA), to światowy lider w technologii zasilania i inżynierii dostarczający innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowych, komercyjnych i konsumenckich na całym świecie. Firma składa się z pięciu grup biznesowych: Process Management, Industrial Automation, Network Power, Climate Technologies oraz Commercial & Residential Solutions. Wielkość sprzedaży w roku fiskalnym 2013 to 24,7 mln. USD. W celu uzyskanie więcej informacji zapraszamy na stronę www.Emerson.com.

INVESTORS
Charakterystyka ogólna

Język i lokalizacja