The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Dyrektor ds. cyfryzacji

Victor Fetter

Victor Fetter jest dyrektorem ds. cyfryzacji w Vertiv. Jest odpowiedzialny za usprawnianie usług dla klientów poprzez budowanie strategii wdrażania nowych rozwiązań, zwiększania elastyczności operacyjnej i efektywności zespołu Vertiv.

Victor ma ponad 25-letnie doświadczenie w stosowaniu technologii do strategicznego rozwoju globalnych firm. Przed podjęciem pracy w Vertiv był dyrektorem ds. informatyki w LPL Financial, lidera na rynku detalicznych usług doradztwa finansowego zarządzającego aktywami o wartości około 535 mld USD aktywów. Opracował i wdrożył cyfrową strategię opartą na prywatnej chmurze podnosząc efektywność przy ograniczeniu ryzyka. Victor był także dyrektorem ds. informatyki w Dell.com, jednej z największych globalnych platform e-commerce. W firmie Dell przekształcił platformy obsługi kientów B2B, B2C oraz partnerów i serwisu dla 130 krajów przetwarzające jedno zamówienie na sekundę.

Victor zdobył tytuł licencjata nauki w dziedzinie komputerowych systemów informacyjnych oraz zarządzania w Spring Hill College. W ostatnich latach został uznany przez Forbes i inni rankingi za jednego z najbardziej „społecznych” dyrektorów ds. informatyki w USA.

INVESTORS
Charakterystyka ogólna

Język i lokalizacja