The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Investors

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Dołącz do nas

Pozostań z nami w kontakcie, śledź aktualne informacje publikowane przez nas w najpopularniejszych serwisach i portalach społecznościowych.

Blog firmy Vertiv Image

Blog firmy Vertiv

Dołącz do bieżących dyskusji i dowiedz się więcej od ekspertów w obszarze wydajności centrów danych i zarządzania infrastrukturą.

Facebook Image

Facebook

Polub nasz profil na portalu Facebook, aby uzyskać informacje o ostatnio zastosowanych przez nas innowacjach w zakresie technologii, skontaktuj się z innymi ekspertami korzystającymi z produktów i usług firmy Vertiv i dowiedz się o nadchodzących wydarzeniach sponsorowanych przez naszą firmę.

Twitter Image

Twitter

Uzyskaj aktualne co do minuty informacje dotyczące firmy Vertiv, zapowiedzi nowych produktów i wydarzeń online.

LinkedIn Image

LinkedIn

Dołącz do bieżących dyskusji dotyczących zarządzania infrastrukturą centrum przetwarzania danych.

YouTube Image

YouTube

Odwiedź nasz oficjalny kanał na YouTube i oglądaj najnowsze case studies, produktowe filmy wideo, wideoklipy z targów oraz liczne Q&A z udziałem ekspertów firmy Vertiv. Zasubskrybuj nasz kanał lub konkretne playlisty, by otrzymywać cotygodniowo aktualizowane treści.

Profil Google+ Image

Profil Google+

Zostań uczestnikiem bieżących dyskusji, kontaktuj się z innymi ekspertami, uzyskaj informacje dotyczące wprowadzonych przez nas innowacji w zakresie technologii i dowiedz się o nadchodzących wydarzeniach sponsorowanych przez firmę Vertiv.

Instagram Image

Instagram

Be part of our Instagram community to view and share photos and images from Vertiv.

Vertiv Co. Wyłączenie odpowiedzialności dotyczące wymienionych mediów społecznościowych

Sieci i strony społecznościowe są dostępne dla naszych klientów, pracowników, partnerów i każdego, kto jest zainteresowany informacjami na temat firmy. Cieszy nas fakt odwiedzania przez Ciebie tych stron, równocześnie zachęcamy do dzielenia się ważnymi komentarzami, zdjęciami, materiałami video i linkami. Prosimy pamiętać o tym, że autorami postów zamieszczanych na stronach społecznościowych firmy Vertiv są indywidualni użytkownicy i nie są przez nas popierane ani nie reprezentują poglądów firmy Vertiv oraz jej podmiotów stowarzyszonych, nie potwierdzamy też dokładności zawartych w nich informacji.

Jesteśmy otwarci na Twoje pytania i komentarze, jednak od odwiedzających oczekujemy zamieszczania postów o odpowiedniej, nacechowanej szacunkiem treści. Firma Vertiv zastrzega sobie prawo do usuwania postów o treści noszącej znamiona nadużycia, zniesławiających lub obscenicznych; obraźliwych; fałszywych lub wprowadzających w błąd; nie mających związku z tematem; spamu lub zwrotów reklamowych; treści stanowiących naruszenie praw własności intelektualnej; lub naruszenie jakiegokolwiek prawa lub rozporządzenia. Zastrzegamy sobie również prawo do blokowania na naszych stronach społecznościowych użytkowników zachowujących się w opisany sposób.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron społecznościowych!

Użycie stron i serwisów społecznościowych firmy Vertiv regulują Warunki Użytkowania strony internetowej firmy.

INVESTORS

Język i lokalizacja